• VDL Weweler-Colaert ir vadošais kravas automobiļu, piekabju un autobusu balstiekārtu un augstas kvalitātes šasijas rezerves daļu ražotājs un piegādātājs.

    VDL Weweler-Colaert ir vērā ņemams automobiļu tirgus dalībnieks pasaulē un pēcpārdošanas tirgus līderis Eiropā galvenokārt kā plakanatsperu un parabolisko atsperu ražotājs un piegādātājs. Pēdējos 130 gados Weweler ir kļuvis par tehnoloģiju līderi balstiekārtu sistēmu un rezerves daļu projektēšanā, izstrādē un ražošanā, kas rada pievienoto vērtību autotransporta un automobiļu nozarei.

    ISO sertificētajās ražotnēs Poperingē (Beļģijā) un Apeldornā (Apeldoorn) (Nīderlandē) ir ļoti automatizēta vide, kurā robotika ieņem nozīmīgu vietu rentablā un uzticamā ražošanā. Weweler ražotnes dod iespēju piegādāt mazas vai lielas partijas atkarībā no mūsu klientu prasībām. Weweler modernais ražošanas process sākas koncepcijas fāzē, kas iekļauj simulācijas, noguruma analīzi un kalpošanas ilguma aprēķināšanu. Visi šajā procesā veiktie posmi ir vērsti uz to, lai panāktu optimālu drošību un izveidotu produktu, kas nodrošina maksimālu efektivitāti, nevis piedāvā lētākās atsperes tirgū.

    Weweler koncepcijas pamatā ir trīs elementi: augsts kvalitātes un pakalpojumu standarts, plašs sortiments un ātra piegāde, tā rezultātā dinamiskās tehniskās tirdzniecības vietas piedāvā pilnu servisu un elastīgus risinājumus. Lielākais krājums pasaulē ‒ aptuveni 3500 tonnas, kas iekļauj vairāk nekā 3000 veidu atsperes, kuras ir pielāgojamas visu veidu zīmoliem, ļauj mums veikt piegādi 24 stundās.