Vakances

Rūpes par darbinieku labsajūtu

Veselības apdrošināšana

Veselības apdrošināšana

Apzināmies, ka darbinieku veselība ir būtisks faktors, lai katrs justos fiziski labi un plānotie darbi ritētu savu gaitu, tāpēc pēc pārbaudes laika beigām katram darbiniekam nodrošinām iespēju saņemt veselības apdrošināšanas polisi. Domājot par efektīvu laika plānošanu un ērtumu – atkārtotās obligātās veselības pārbaudes darbiniekiem centralizēti organizējam pie mums biroja telpās.
Optika

Optika

Darbiniekiem, kuriem pienākumu veikšanai ir nepieciešami optiskie redzes korekcijas līdzekļi (brilles, lēcas), sniedzam finansiālu atbalstu to iegādei.
Veseļošanās diena

Veseļošanās diena

Reizēm tā viena diena, lai uzveiktu kādu pieķērušos vīrusu ir tik būtiska, ka atbalstām iespēju darbiniekiem veseļoties 1 dienu bez papildu formalitāšu un attaisnojošu dokumentu iesniegšanas.
Elastīgs darba laiks

Elastīgs darba laiks

Darbiniekiem, kuriem darba saturs un pienākumi ļauj brīvāk plānot savu dienu, akceptējam iespēju pašiem elastīgāk to organizēt un noteikt darba dienas sākumu un beigas.
Mobilās sarunas

Mobilās sarunas

Ja darba pienākumu veikšanai ir nepieciešams, lai darbinieks būtu ērti sasniedzams pa tālruni, tad darba vajadzībām nodrošinām mobilo telefonu, apmaksātas sarunas un interneta izmantošanu bez ierobežojumiem.
Dzērieni

Dzērieni

Katram darbiniekam ir brīvi pieejami atspirdzinošie dzērieni.
Kooperatīvie piedāvājumi

Kooperatīvie piedāvājumi

Darbiniekiem ir iespēja izmantot AUTO KADA atlaides, iegādājoties preces un pakalpojums no uzņēmuma sadarbības partneriem.

Kopā mācāmies, svinam svētkus un atpūšamies

Programma “Atved Kolēģi!”

Programma “Atved Kolēģi!”

Esošie darbinieki iesaka atbilstošus kandidātus uzņēmumā atvērtajām vakancēm – mēs novērtējam un atlīdzinām.
Mācības

Mācības

Esam par izglītošanos. Darbiniekiem nodrošinām regulāras apmācības no piegādātājiem un mūsu sadarbības partneriem, kā arī vienmēr pozitīvi vērtējam darbinieku izrādīto iniciatīvu apgūt ko papildus.
Pasākumi

Pasākumi

Mums patīk aktīvi pavadīt laiku kopā arī ārpus darba. Tāpēc visa gada garumā realizējam dažādas aktīvās atpūtas aktivitātes - braucam ar laivām, riteņiem, spēlējam hokeju, ejam pārgājienos un ne tikai.
Svētki

Svētki

Svinēt svētkus mums patīk. Atzīmējam un apsveicam katru darbinieku viņa vārda dienā un dzimšanas dienā. Kā arī vienmēr priecājamies par tāpat vien atnestu pašceptu ābolkūku. Ir forši katram pašam un visiem kopā radīt priecīgu un draudzīgu darba ikdienu!