• Knorr-Bremse ir pasaules vadošais komerciālo transportlīdzekļu bremžu un vadības sistēmu ražotājs un nodrošina pasaules vadošos komerciālo transportlīdzekļu ražotājus.  Knorr-Bremse Systems komerciālo transportlīdzekļu pakalpojumu klāsta pamatā ir pneimatiskās, mehāniskās, elektroniskās un kompleksās vadības iekārtas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir piedziņas bloks, saspiests gaiss, bremzēšanas un šasijas vadība vai riteņu bremzēšanas sistēma, atsevišķu tehnoloģiju elementi ir visās sistēmās. Knorr-Bremse zināšanas attaisnojas, savstarpēji sadarbojoties dažādiem procesiem.

  Panākumi, izmantojot pasaules zināšanas

  Aptuveni 29 000 darbinieki vairāk nekā 100 darba vietās, kas atrodas vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē, visas savas zināšanas un aizrautību velta Knorr-Bremse klientiem un partneriem. 2018. gadā uzņēmuma apgrozījums tā divās struktūrvienībās bija 6,6 miljardi eiro. Knorr-Bremse turpina darīt savu darbu katru dienu, lai saglabātu savu pozīciju kā viena no veiksmīgākajām industriālajām grupām Vācijā.

  Komerciālo transportlīdzekļu sistēmu nodaļa

  Komerciālo transportlīdzekļu sistēmu nodaļa piedāvā klientiem bremzēšanas sistēmas kravas automobiļiem, autobusiem, piekabēm un lauksaimniecības tehnikai. Šasijas sistēmu segmentā Knorr-Bremse ir līderis elektroniskās vadības, autovadītāja palīdzības un gaisa padeves sistēmās. Tiek piedāvāti arī tādi produkti kā stūres sistēmas, piedziņas sistēmas un vērpes vibrāciju slāpētāji dīzeļdegvielas dzinējiem.

  Komerciālo transportlīdzekļu sistēmas

  Knorr-Bremse ir pasaules vadošais komerciālo transportlīdzekļu bremžu un vadības sistēmu ražotājs un tas nodrošina pasaules vadošos komerciālo transportlīdzekļu ražotājus. Papildus visām bremžu sistēmām produktu klāstā ir arī autovadītāju palīdzības sistēmas ar piedziņu un ar to saistītais pēcpārdošanas pakalpojums. Komerciālo transportlīdzekļu sistēmu ražotnes, tirdzniecības vietas un servisa centri atrodas vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē.