• BAWER ražo mūsdienīgustērauda produktus automobiļiem: instrumentu kastes, kā arī produktus medikamentu un muzeju tirgiem.

  BAWER produktu pamatā ir metode “viss vienā”: izveide, dizains, izstrāde, ražošana, montāža, uzstādīšana un serviss. Katrs posms tiek veikts rūpīgi un uzmanīgi, nodrošinot klientiem kvalitatīvu produktu un individuālu servisu, pamatojoties uz viņu vajadzībām.

  Savu produktu ražošanā uzņēmums izmanto tēraudu un tā apdares materiālus, sakausējumus un citus elementus. Katrs no šiem elementiem atbilst specifiskajām prasībām, kas atbilst dažādām tirgus jomām.

  BAWER rūpīgi un stingri izvēlas izejvielas, kā arī padziļināti un nepārtraukti veic katras detaļas kontrolpārbaudes visos ražošanas cikla posmos līdz gatavā produkta nosūtīšanai, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti.

  Citu materiālu, piemēram, smalkas koksnes, stikla un apgaismes sistēmu, integrētu izmantošanu garantē sadarbība ar specializētu partneru tīklu, kontrolējot un garantējot tā kvalitāti un uzticamību.

  Uzņēmuma pievienotā vērtība ir tehnoloģiskais novatorisms. Produktu ražošanā tērauda apstrādei tiek izmantotas novatoriskas un jaunas iekārtas, kas ļauj lietot modernas tehnoloģijas, piemēram, lāzergriešanu un metināšanu, kā arī daudzasu liekšanu ar gaisu un loka un standarta metināšanu (TIG – MIG – MAG). Šīs progresīvās un ļoti novatoriskās tehnoloģijas ļauj Bawer būt ļoti elastīgiem savos ražošanas procesos.

  BAWER ražošanas pamatā ir trīsdimensiju datorizētās projektēšanas sistēmas, kas ļauj saīsināt prototipa izstrādes un palaišanas laiku, nodrošinot augstus standartus jau sākotnējā izstrādes posmā. Produktu izstrādes posmā BAWER inženieri uzmanīgi novērtē visus iespējamos kļūmju un riska cēloņus, izmantojot standartizētas metodes (kļūdas režīma un seku analīze, un riska analīze), nosakot nepieciešamās koriģējošās darbības.