• WAŚ darbojušies tirgū jau kopš 1979. gada, nepārtraukti attīstot ražošanas procesus un mūsu piedāvātos produktus. WAŚ izmanto vismodernākās nozares tehnoloģijas, lai varētu sniegt novatoriskus risinājumus automobiļu gaismām. WAŚ apvieno novatorismu un izpratni par vidi, kā arī pievēršam uzmanību jaunākajām tendencēm, analizējot klientu vajadzības.
    Uzņēmums atrodas Godzikovicē (Godzikowice), Polijā. Tieši šeit mūsu pieredzējusī un nepārtrauktā attīstībā esošā komanda strādā ar WAŚ produktiem, kurus jau vairākus gadus novērtē ārvalstu tirgū.

    Lai nodrošinātu WAŚ piedāvāto produktu augsto kvalitāti, mūsu ražošanas procesā tiek izmantotas novatoriskas metodes un visaugstākās kvalitātes materiāli. WAŚ rīcībā ir vismodernākais mašīnu parks un pašu fotometriskā laboratorija, kas ļauj pārbaudīt katras ražotās lampas parametrus. 

    Piemērotie augstie standarti attiecībā uz automobiļu lukturu, atstarojošo ierīču un citu plastmasas izstrādājumu izstrādi, ražošanu un pārdošanu ir apstiprināti ar kvalitātes vadības sertifikātu ISO 9001 un Vides pārvaldības sistēmas sertifikātu ISO 14001.

    Vairākas atzinības un apbalvojumi, piemēram, sešpadsmit zelta medaļas no Starptautiskās Automobiļu tirdzniecības izstādes Poznaņā (Poznań) un WAŚ jaunākās balvas: Polijas III Republikas 25. gadadienas pasākums un Golden Consumer’s Choice Medal 2015 ir apliecinājums uzņēmuma novatorismam un konkurētspējai.

    WAŚ valda draudzīga, ģimeniska gaisotne. Veicinot nepārtrauktu un dinamisku izaugsmi, mēs saglabājam tradicionālas un mūžīgas vērtības. Neņemot vērā stabilo pozīciju tirgū, mēs turpinām uzlabot savu produktu klāstu, izmantojot jaunas tehnoloģijas un investējot darbinieku prasmēs un zināšanās.