• PAR VITESCO TECHNOLOGIES UZŅĒMUMU

  VITESCO TECHNOLOGIES ir augstākā līmeņa autobūves nozares piegādātājs, kas ražo oriģināliekārtu rezerves daļas pēcpārdošanas tirgum visdažādākajām lietojumiem, tostarp vieglajiem automobiļiem, kā arī vieglajiem un smagajiem kravas automobiļiem (gan uz ceļiem, gan ārpus tiem).  VITESCO TECHNOLOGIES pieredze nodrošina, ka oriģinālie produkti ir augstākās kvalitātes:  VITESCO TECHNOLOGIES tika izveidota 2021. gada septembrī, kad Continental AG atdalīja savu Powertrain nodaļu.

  KO PIEDĀVĀ VITESCO TECHNOLOGIES?

  VITESCO TECHNOLOGIES ir atbildīga par pēcpārdošanas tirgu visiem VITESCO TECHNOLOGIES produktiem, kas aptver elektropiedziņas, elektroniskās vadības ierīces, sensorus un piedziņas, kā arī izplūdes gāzu pēcapstrādes risinājumus. Tās pēcpārdošanas darījumu jomas ietver oriģināliekārtu pakalpojumus, neatkarīgo pēcpārdošanas tirgu, atjaunošanu un mazās sērijas uzņēmējdarbību.

  VITESCO TECHNOLOGIES ilgtermiņa mērķis neatkarīgajā pēcpārdošanas tirgū ir kļūt par vienotu oriģinālo rezerves daļu un pakalpojumu avotu iekšdedzes un elektriskajiem transportlīdzekļiem – no vieglajiem automobiļiem līdz komerctransportam.

  VITESCO TECHNOLOGIES Small Series Business piedāvā alternatīvus risinājumus, piemēram, “no plauktiem gatavus” automobiļu produktus, īpašiem pielietojuma uzņēmumiem, piemēram, jaunuzņēmumiem, netradicionāliem oriģināliekārtu ražotājiem un citiem nozares dalībniekiem.

  VITESCO TECHNOLOGIES oriģināliekārtu ražotāju izgatavotie produkti nodrošina augstu veiktspēju un uzticamību ilgu kalpošanas laiku.  Uzņēmuma ilggadējā pieredze un tehnoloģiskā kompetence nodrošina ilgtspējīgu risinājumu pieejamību. Ar garu, veiklību un darbaspēku konsekventi nodrošina spēcīgu veiktspēju, lai palīdzētu efektīvi veikt darbus. Ātri, uzticami un augstākās kvalitātes. Lai īstenotu gudrākas un videi draudzīgākas mobilitātes vīziju.