• Lai arī kur ved jūsu ceļš,  VARTA akumulatori nodrošinās nepieciešamo jaudu, lai jūs turp aizvestu. Vienalga, vai braucat ar savu pirmo automobili un jūsu automobilim ir start-stop poga, vai ar tehnoloģiski aprīkotu automobili ar augstām energoprasībām,  VARTA akumulatori piedāvā nepieciešamo jaudu.

  Mūsdienās VARTA akumulatori tiek izmantoti miljonos automobiļu, kuteru, motociklu un dzīvojamo piekabju. Katra akumulatora izstrādē VARTA inženieri ir izmantojuši zināšanas un precizitāti. VARTA akumulatori nodrošina ilgāku ekspluatācijas laiku, mazina rūsēšanu un ir pieejami par zemāku cenu. Visu mūsu produktu pamatā ir kvalitāte: no start-stop pogas līdz mūsu profesionālajiem kuteru produktiem. Izvēloties VARTA, jūs izvēlaties drošu, precīzu tehnoloģiju, kas nodrošina labāko ražošanas kvalitāti savā klasē.

  Novatorisms ar mērķi

  VARTA akumulatori ir degvielas ekonomijas jauninājumu dzinējspēks, piemēram, dzinējos ar start-stop pogu. VARTA akumulatoru ražošanā tiek radīts par 20% mazāk izmešu. VARTA akumulatori iedarbinās jūsu automobiļa dzinēju atkal un atkal un efektīvi mazinās degvielas patēriņu.

  Augstākās klases pieredze – lai pieredzētu izcilu rezerves daļu servisu, nogādājiet savu automobili servisā, kas strādā ar VARTA akumulatoriem.

  Spēcīga vēsture

  Zīmola VARTA vēsture ir aizsākusies vairāk nekā pirms 125 gadiem. VARTA akumulatorus izmanto lielākie autoražotāji un autovadītāji visā pasaulē uzticas šiem produktiem.

  Automobiļu ražotāji izvēlas vislabāko saviem automobiļiem

  Autoražotāji izvēlas tādas rezerves daļas, kas ir vispiemērotākās viņu automobiļiem. Līdztekus kvalitātei ir vēl divi faktori, ko autoražotāji ņem vērā, izvēloties akumulatoru. Viens no šiem faktoriem ir veiktspēja, otrs ‒ mazs bojājuma risks. Tieši šo faktoru dēļ autoražotāji izvēlas VARTA akumulatorus.

  Akumulatoru piegādātājs Nr. 1 automobiļu nozarē.

  Astoņi no desmit automobiļiem, kuriem ir start-stop poga un AGM tipa akumulators, ir aprīkoti ar VARTA akumulatoru. Iemesls ‒ VARTA ir augstākās kvalitātes akumulatori. OE logotips apzīmē “oriģinālo rezerves daļu”. Tas nozīmē, ka teju visi VARTA akumulatori ir detaļas, kas ir izgatavoti uz tās pašas ražošanas līnijas, kur oriģinālās iekārtas.

  OE kvalitātes sertifikāti un procesi

  VARTA ir ieviesis vairāk nekā 100 procesu, produkta parametru un mainīgo lielumu, kas tiek pārbaudīti un pārraudzīti visos dažādu akumulatoru ražošanas procesos. Tas ir padarījis mūs par akumulatoru piegādātāju Nr. 1 automobiļu nozarē.