• Valeo vēsture aizsākās 1923. gadā Senuēnā (Saint-Ouen) netālu no Parīzes, Francijā. Vairāk nekā 90 gadus vēlāk uzņēmums ir pasaulē vadošais piegādātājs automobiļu ražotājiem 33 valstīs un sadarbojas ar autoražotājiem visā pasaulē.

    Valeo ir piegādātājs automobiļu ražotājiem un automobiļu ražotāju partneris visā pasaulē. Kā tehnoloģiju uzņēmums mēs izstrādājam novatoriskus risinājumus viedajai mobilitātei, īpašu uzmanību pievēršot intuitīvai braukšanai un CO2 izmešu mazināšanai. Tāpat arī grupa nodrošina un izplata rezerves daļas automobiļu ražotājiem un neatkarīgajiem pēcpārdošanas tirgus operatoriem.

    Uzņēmuma Valeo apgrozījums ir pārsniedzis pasaules automobiļu ražošanas apjomu un pasūtījumu pieņemšana ir sasniegusi rekordaugstu līmeni, kur vairāk nekā trešdaļā ir iesaistīti jauninājumi. Pateicoties šim sasniegumam, 2015. gadā uzņēmums Valeo tika iekļauts Thomson Reuters sarakstā “Pasaulē labākais izgudrotājs 2015”.

    Uzņēmuma novatorisma stratēģijas pamatā ir sadarbība izpētes un tehnoloģijas jomā, piemēram ar Safran, iegāde, piemēram, no peiker un Spheros, ieguldījumi jaunu tehnoloģiju uzņēmumos, ieguldījumi riska kapitāla fondos, kā arī kopuzņēmumos.