• TRYGG chains ir vienīgais ķēžu ražotājs Norvēģijā, kas ir atzīts pasaules līderis savā darbības jomā. Izmantojot augstas kvalitātes tēraudu, kas ir ražots Eiropas tērauda rūpnīcās, un saglabājot pilnīgu kontroli visā ražošanas procesā, TRYGG ķēžu kvalitāte tiek garantēta katrā savienotājposmā. Uzņēmums lepojas, ka spēj apmierināt klientu prasības attiecībā uz ķēžu piegādēm, tādā veidā saglabājot lielāko preču klāstu šajā nozarē apjoma un dažādības ziņā. TRYGG piedāvā arī specifiskus risinājumus un ir piegādātājs vairākiem kuģu būvniecības, seismiskās, kā arī naftas un gāzes nozares uzņēmumiem.

    TRYGG ķēdes ražo ģimenes uzņēmums Nøsted & AS. Uzņēmums atrodas Mandalā, Norvēģijā, un tam ir gandrīz 80 gadu ilga pieredze ķēžu ražošanā.  Ražotne ir vietējās kopienas stūrakmens, kas 10 000 m2 platībā nodarbina 70 darbiniekus. Nøsted & AS ir vadošais ķēžu ražotājs, tās izmanto transportlīdzekļos, būvniecībā, naftas un gāzes rūpniecībā, lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā. Kaut arī Skandināvijas tirgus veido lielu daļu uzņēmuma ieņēmumu, TRYGG chains ir izveidojis globālu izplatīšanas tīklu, kas izplata dažādus produktus klientiem visā pasaulē.

    Visos ražošanas posmos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija. Nesen uzņēmums investēja lielus līdzekļus ražošanā un kvalitātes kontrolē, tostarp jaunā testa centrā, kā arī ieviesa jaunāko, pilnībā automatizēto ražošanas līniju. TRYGG īpašumā ir pasaules līmeņa ražotnes, kas ļauj uzņēmumam ražot augstākās klases ķēdes dažādiem lietojumiem.