• TRW ir oriģinālo ražotāju pasaules līderis kvalitatīvo automātisko drošības produktu ražošanā. TRW bremžu sistēmas, stūres un atsperojuma rezerves daļas, komerciālo transportlīdzekļu rezerves daļas un instrumenti ir plaši pazīstami savas inženiertehniskās kvalitātes un novatoriskās konstrukcijas dēļ. Visi produkti ir testēti uzņēmumā un neatkarīgās iestādēs.

    Jau vairāk nekā 100 gadus TRW ir izstrādājis kvalitātes kritērijus, tirgus jauninājumus, kā arī nostabilizējis reputāciju attiecībā uz drošību un izturību.

    Apvienojot pieredzi ar progresīva gara līdzsvaru, dabisku sapratni ar progresīvu izpēti, TRW tagad spēj piedāvāt neparastu produktu un pakalpojumu klāstu, kas ir atzīts visā pasaulē.

    TRW vēsturē ir vairāki pagrieziena punkti. 1908. gadā izveidojot pirmo koka riteni leģendārajam Ford T modelim. 20 gadus vēlāk šim pašam uzņēmumam izstrādājā stāvbremzes.  Līdz 1939. gadam TRW ražoja standarta hidrauliskās bremžu sistēmas un 1952. gadā uzņēmums izveidoja stūres pastiprinātāju uzņēmumam Chrysler New Yorker.

    20. gs. 60. un 70. gados TRW izstrādāja plašu drošības produktu klāstu, tostarp elektronisko pretbloķēšanas bremžu sistēmu (ABS) un zobstieņa-zobrata ierīci. 20. gs. 80. un 90. gados tika izgudrota tālvadības sistēma bez atslēgas un četru riteņu ABS sistēma GM.

    21. gs. uzņēmuma sasniegumi un jauninājumi tika ieviesti arvien sarežģītākā autobūves pasaulē, iekļaujot neskaitāmus drošības, veiktspējas un efektivitātes jauninājumus, pilnībā izmantojot jaunākos materiālus, elektroniku un programmatūru. Mūsdienās TRW ir vispasaules līderis autorūpniecības tehnoloģiju segmentā, izveidojot vienu no plašākajiem aktīvo un pasīvo drošības produktu klāstiem: no braukšanas joslas saglabāšanas sistēmas līdz kvalitatīvākajām trumuļa bremzēm. Nākotnes transportlīdzekļus arī turpmāk veidos TRW ētika un mantojums.