• Pievēršot uzmanību īsajam piekabju gaismu ekspluatācijas laikam, uzņēmuma dibinātājs Džordžs Boldvins (George Baldwin) konstruēja pirmo noslēgto gabarītlukturi un pārbaudīja to savā virtuves izlietnē. Šī lampa bija komerciāls panākums un drīz pēc tam uzņēmums Truck-Lite izveidoja pirmo noslēgto bremžu/pagrieziena/aizmugurējo gabarītlukturi.

    Truck-Lite bija vieni no pirmajiem uzņēmumiem, kas ražoja noslēgtus apgaismes produktus, pirmos LED B/P/A lukturus komerciālajiem transportlīdzekļiem un pirmās LED priekšējās gaismas militārajiem un komerciālajiem transportlīdzekļiem. Visi šie izgudrojumi nozīmē radikālus jauninājumus nozarē, taču, esot pirmajiem, nav pietiekami. Truck-Lite mērķis ir sniegt pašu labāko ‒ no izstrādes līdz montāžai. Truck-Lite saražojuši neskaitāmus produktus, taču vēl neviens nav pārspējis to neatkārtojamo kvalitāti.

    2000. gadā aizsākts pētīt priekšējos LED lukturus militārajiem transportlīdzekļiem. Pēc astoņu gadu ilgas izstrādes, pārbaudēm un militārās sertifikācijas iegūšanas Truck-Lite sāka sūtīt priekšējos LED lukturus uz Irāku un Afganistānu “Tuksneša vētras” operācijas laikā.

    2009. gadā uzņēmums sāka nodrošināt priekšējos lukturus civilajā tirgū, ieviešot pasaulē pirmo ASV Transporta departamenta apstiprinātu 7” apaļu LED priekšējo automobiļa lukturi.

    2012. gadā Truck-Lite komercializēja priekšējā LED luktura ražošanu lieljaudas kravas automobiļu tirgum, piedāvājot nozarē pirmo pielāgoto priekšējo LED lukturi 8. klases kravas automobiļiem.