• Tehnoloģiskā progresa ietekmē strauji aug pieprasījums pēc augstas kvalitātes elektro-kompnentēm. Jau šobrīd katrā auto is vairāki simti dažādu konektoru un devēju un laikā gaitā to skaits strauji palielinās.
  TE PARTS – zīmols, kura galvenais darbības virziens ir automobiļu elektro-komponenšu ražošana jau vairāk kā 15 gadus piedāvā augstākās kvalitātes auto detaļas, kas pilnībā atbilst OEM kvalitātei.
  Augstākās kvalitātes izejvielas un komponentes tiek iegādātas tikai no rūpīgi atlasītiem piegādātājiem ar nevainojamu reputāciju kā rezultātā tiek panākta izstrādājumu atbilstība augstajiem oriģinālo detaļu standartiem.
  Mūsdienīgas ražošanas un kvalitātes kontroles iekārtas, roku darbs, un trīs līmeņu kvalitātes kontroles sistēma garantē precizitāti, augstu kvalitāti, un optimālu resursu izmantošanu, kas ļauj piedāvāt patērētājiem augstas kvalitātes detaļas par pieņemamu cenu.

  TE Parts – kvalitāte bez kompromisiem.

  Augsto kvalitāti apstiprina gan daudzās pozitīvās atsauksmes no sadarbības partneriem gan EAC un TUV NORD sertifikāti.
  TE Parts komanda ir veikusi lielu darbu, vienlaikus pētot katra produkta specifiku un tirgus pieprasījumu. Pašreizējais produktu klāsts sastāv no vairākiem simtiem vienību, un nepārtraukti tiek paplašināts.
  Detaļas tiek piedāvātas pilnā komplektācijā, tas nozīmē, ka konektoriem nav atsevišķi jāpiemeklē kontakti un blīves, bet devēji tiek piegādāti komplektā ar smērvielām un buksēm.Galvenie principi attiecībā uz klientu apkalpošanu ir – kompetence, atbildība, pretimnākšana un cienīga attieksme. TE Parts pievērš īpašu uzmanību kvalitātei, uzticamībai, garantijas saistībām, cenu stabilitātei un klientu apmierinātībai, tāpēc TE Parts uzticas jau gandrīz 30 valstīs.