• Uzņēmums Seger Horns darbojas gan vispasaules, gan vietējā Turcijas tirgū un ir vairāku zīmolu izvēle numur viens uzticamu automobiļu skaņas signālu ražošanā. Seger Horns piegādā produktus vairākiem oriģinālo iekārtu ražotājiem, piemēram, Renault, Isuzu, Audi, Honda, Mercedes-Benz, Volkswagen, Tesla, Nissan, Ford, Dacia, BMC, Karsan, JCB, Iveco, Temsa, Otokar, DAF, Cukurova, Erkunt, Hidromek, Tumosan, Turk Tractor, Taral, Bozok Tractor, Hars Tractor, kā arī vairākiem motociklu ražotājiem, piemēram, Indian Motorcyle, Bigdog, Victory un Polaris.

    Seger Horns ir vislielākais Turcijā, trešais lielākais Eiropā un viens no desmit lielākajiem automobiļu skaņas signāla ražotājiem pasaulē.

    Uzņēmums pastāvīgi uzrauga jaunākos produktus un jauninājumus skaņas signāla tehnoloģijā un sniedz savu ieguldījumu pasaules automobiļu nozarē, piedāvājot lietotājam draudzīgus produktus, kas ir izstrādāti uzņēmuma pētniecības un attīstības laboratorijās. Seger pētniecības un attīstības inženieru radītie jaunie produkti ir plaši atzīti pasaules tirgos.

    No Bursas līdz visai pasaulei ‒ šāds ir mūsu saražoto skaņas signālu ceļš!