• SCHOMÄCKER darbinieki ir apmeklējuši profesionālas mācības un turpina mācīties uzņēmuma mācību un kompetenču centrā. Uzņēmuma darbinieki ir augsti kvalificēti un sertificēti. Vienmēr jaunāko tehnoloģiju virpulī. Plaši domājošs un ar tieksmi pēc zināšanām ‒ uzņēmums ir pasaulē atzīts atsperu ražotājs. SCHOMÄCKER 135 pastāvēšanas gadi nozīmē tikpat ilgu pieredzi, darbu un izpēti visaugstākajā līmenī. Uzņēmuma SCHOMÄCKER zināšanas ir veidojušās no paaudzes paaudzē, nodrošinot autotransporta drošumu par viszemāko cenu pasaules loģistikas sistēmā.
    RAŽOTNE VĀCIJĀ

    Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Mellē, Vācijā, un 40 500 m2 lielā ražošanas kompleksā tiek saražoti teju 3000 atsperu veidu. SCHOMÄCKER saražotās produkcijas apjoms gadā sasniedz 20 000 tonnu. Produktu ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes tērauds, kas ir kvalitatīvu atsperu pamatā, lai tās pēc tam eksportētu uz vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Šādu rezultātu var sasniegt tikai piemērotos ražošanas apstākļos, kur nepārtraukti tiek investēts modernās iekārtās un elastīgā ražošanas organizēšanā.
    SCHOMÄCKER darbinieki ir apmeklējuši profesionālas mācības un turpina mācīties uzņēmuma mācību un kompetenču centrā. Uzņēmuma darbinieki ir augsti kvalificēti un sertificēti. Vienmēr jaunāko tehnoloģiju virpulī. Plaša domāšana un tieksme pēc zināšanām.