• Samco Autotechnik GmbH ir komerciālo transportlīdzekļu un rūpniecisko rezerves daļu ražotājs un tirgotājs, kā arī oriģinālo iekārtu ražotājs un piegādātājs komerciālo transportlīdzekļu pēcpārdošanas tirgum.
  SAMCO IR UNIKĀLAIS DAS LAGER GERMANY PRODUKTU PIEGĀDĀTĀJS EIROPĀ.

  Das Lager Germany ir pasaulē vadošais gultņu ražotājs. Uzņēmums nodrošina augstākās klases gultņu izgatavošanu, kas tiek projektēti un izstrādāti rūpnīcā Vācijā.

  Das Lager Germany pieder plašs produktu klāsts no maziem līdz lielizmēra gultņiem, kas tiek izmantoti automobiļu rūpniecībā un smagajā rūpniecībā.

  Papildus standarta produktiem uzņēmums izstrādā arī gultņus pēc specifiska klientu pasūtījuma.
  GADA PIEGĀDĀTĀJS 2018

  Pateicoties CNH Industrial (www.cnhindustrial.com), uzņēmums SAMCO AUTOTECHNIK GmbH ir ieguvis pasaules līdera lomu lauksaimniecības tehnikas, celtniecības iekārtu, kravas automobiļu un piedziņas bloku segmentā un ir EMEA rezerves daļu un pakalpojumu gada piegādātājs 2018.

  Uzņēmumā CNH Industrial tiek novērtētas vairāk nekā 2000 standarta piegādātāju galvenās kvalitātes: attiecības, produktu kvalitāte, piegādes produktu klāsts un uzticamība. Programma veicina nepārtrauktu un savstarpēju uzlabošanu, lai stiprinātu ilgtspējīgu un ilgtermiņa partnerību.
  VIRZĪŠANĀS UZ PRIEKŠU

  Kā oriģinālo iekārtu ražošanas un pēcpārdošanas tirgus speciālists Samco piedāvā standarta un īpašus risinājumus komerciālo transportlīdzekļu, autobūves un rūpniecības tehnikas jomā. Vairāk nekā 25 gadu pieredze ražošanā un tirdzniecībā ir tas, kas izceļ Samco Autotechnik GmbH.

  Samco piegādā filtrus, pneimatiskās atsperes, gaisa spiediena un elektriskās rezerves daļas, apgaismes ierīces un dažādus citus produktus, ko pieprasa klienti. Uzņēmums ir iemantojis slavu kā tirgus līderis un jauninājumu meistars filtru un pneimatisko atsperu nozarē.