• SAF-HOLLAND S.A. galvenā mītne atrodas Luksemburgā. Uzņēmums ir lielākais neatkarīgais piegādātājs Eiropā komerciālo transportlīdzekļu nozarē un tas darbojas gandrīz visos pasaules tirgos. Abu uzņēmumu ‒ SAF Eiropā un Holland ASV ‒ apvienošanās 2006. gada decembrī bija kopīgs pasākums izaugsmei starptautiskajā tirgū. Mūsdienās grupa ir viens no nedaudzajiem piegādātājiem kravas automobiļu un piekabju nozarē, kas nodrošina tirgu visā pasaulē. 2018. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza apmēram 1,3 miljardus EUR. Pateicoties vairāk nekā 4400 darbiniekiem, uzņēmums ir viens no vadošajiem šasijas sistēmu un rezerves daļu ražotājiem un piegādātājiem piekabēm un puspiekabēm, kā arī kravas automobiļiem un autobusiem. Pašlaik uzņēmums darbojas sešos kontinentos. 

  NOZARES UN VADĪTĀJU PARTNERIS

  Ražojumu klāstā ir asis un balstiekārtas sistēmas, sakabes segli, pulkas un riteņi, kas tiek piedāvāti ar zīmoliem SAF, HOLLAND, Neway, KLL, Corpco, V.ORLANDI un YORK. SAF-HOLLAND pārdod savus produktus oriģinālo iekārtu ražotājiem sešos kontinentos un sadarbojas ar autovadītājiem un kravas automobiļu uzņēmumiem. Tā kā uzņēmums piegādā ražotas preces, oriģinālo iekārtu ražotāji to vērtē tikpat augstu kā autovadītāji, kurus mēs atbalstām, lai pēc iespējas vairāk mazinātu ekspluatācijas izmaksas, izmantojot mūsu jauninājumus un pakalpojumus.

  NĀKOTNES PAKALPOJUMU KLĀSTS

  SAF-HOLLAND ir viens no trim vadošajiem piegādātājiem pasaulē visās pārstāvēto produktu kategorijās un cenšas paplašināt šo pozīciju tirgū. Ar savām idejām un izstrādnēm paļaujas uz nepārtrauktu produktu novatorismu. Tādā veidā koncentrējoties uz klientu galvenajām prioritātēm: drošību, efektivitāti un svara samazinājumu, kā arī uz vides saudzēšanu. SAF-HOLLAND vieglās konstrukcijas ļauj mazināt kravas automobiļu un piekabju svaru, vienlaicīgi ievērojami mazinot CO2 izmešu daudzumu. Uzņēmums nodrošina īpašas zināšanas – izstrādē, ražošanā, maza apjoma ražošanā un izmantošanas tehnoloģijā individuāliem risinājumiem specifiskiem transportlīdzekļiem. Uzņēmums piedāvā tūkstošiem individuālu ass sistēmu konstrukciju.

   STABILA POZĪCIJA PĒCPĀRDOŠANAS TIRGŪ

  Pēcpārdošanas tirgus piegādā rezerves daļas pamatpakalpojumu sniedzējiem. Izmantojot savus rezerves daļu sadales centrus un plašu starptautisko tirdzniecības un servisa tīklu, kuru veido apmēram 10 000 dažādu struktūrvienību un servisa centru, SAF-HOLLAND pārdod rezerves daļas arī gala klientiem un servisa centriem, tādējādi nodrošinot ātru rezerves daļu piegādi un samazinātu dīkstāvi.