• Uzņēmums ROCKINGER piedāvā ļoti daudzveidīgus, kvalitatīvus un uzticamus produktus, kurus klienti bieži vien atzīst kā vislabāko zīmolu sakabes ierīču nozarē. ROCKINGER piedāvā ne tikai produktus lietošanai uz ceļa, bet arī sakabes ierīces lauksaimniecības un mežsaimniecības tehnikai. Kopš 2001. gada ROCKINGER bija uzņēmuma JOST daļa.

  Komerciālie transportlīdzekļi

  ROCKINGER ceļu satiksmes produktu klāstā ir traktoru rezerves daļas. Sakabes ierīce savieno piekabi un traktoru, izmantojot jūgstieni. Komponentus parasti uzstāda uz pārliktņa jeb šķērssijas. Augstiem transportlīdzekļiem sakabes ierīci uzstāda zemu, tuvu traktora asij. Šajā savienojumā tiek izmantots jūgstieņa kronšteins (sānu apšuvuma un amortizatora elementi). Saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem šādam savienojumam ir jābūt aprīkotam ar displeju un tālvadības pulti. Šie produkti ir iekļauti ROCKINGER produktu klāstā.

  Lauksaimniecība un mežsaimniecība

  1973. gadā ROCKINGER paplašināja savu produktu klāstu, iekļaujot sakabes ierīces lauksaimniecības un mežsaimniecības tehnikai. Salīdzinājumā ar komerciālo transportlīdzekļu sakabēm traktoriem nav standarta āķa. Jūgstieņa kronšteins ir jāizstrādā attiecīgajai pārnesumkārbai, pie kura pēc tam tiek stiprināta sakabes ierīce. Lauksaimniecības un mežsaimniecības nozare atšķiras no ceļu satiksmes arī ar to, ka izmanto arī manuālās sakabes ierīces (ar tapu), ja no vadītāja sēdvietas ir redzama sakabes vieta.
  2004. gadā uzņēmums JOST pārņēma uzņēmuma Regensburger Zuggabel darbību. Uzņēmums, kas agrāk bija pazīstams ar nosaukumu Grau, jau gandrīz 80 gadus izstrādā un ražo jūgstieņus. Mūsdienās šos produktus pārdod ar zīmolu ROCKINGER.

  Jūgstieņi

  Jūgstieņi nodrošina savienojumu starp traktoru un piekabi. Jūgstieņi ir izstrādāti tā, lai tos varētu piestiprināt saķeres stienim, un tie atbilst visstingrākajām drošības prasībām. Jūgstieņus var izmantot tikai ar tādām sakabes ierīcēm, kas ir piemērotas attiecīgai sakabes cilpai.