• Kongsberg Automotive saspiestā gaisa savienojumi, kurus izplata ar zīmolu Raufoss Couplings™, atbilst visiem piemērojamajiem bremžu sistēmu standartiem un tie tiek izstrādāti un pilnveidoti, lai nodrošinātu minimālu spiediena zudumu, kā arī ilgstošu un izturīgu hermētiskumu, ko neietekmē temperatūra.

  Ražošana ir pilnībā automatizēta un tai tiek veikta kvalitātes kontrole visos darbības posmos, lai piedāvātu klientam izdevīgus risinājumus, ja ir jānodrošina visaugstākās drošuma prasības.

  Raufoss Couplings™ produktu klāstā ir veselas cauruļu savienojumu sistēmas un modulārie konstrukciju bloki. Plašs standarta cauruļu un izstrādājumu klāsts nodrošina bremžu sistēmas komerciālajiem transportlīdzekļiem.

  KArtridge™ risinājumi ir paredzēti ražošanai un tehnoloģijai, kas paver jaunas pieslēgvietu izstrādes un izmantošanas iespējas. Papildus šīm sistēmām ir pieejami arī kolektori, daudzfunkcionālie savienojumi, testpunkti utt.

  Klienta priekšrocības
  • Elastība un modularitāte veicina pilnīgu atbilstību sistēmas konstrukcijas prasībām, vienlaikus mazinot rezerves daļu skaitu.
  • Liela mēroga attīstība un plašāka polimēru tehnoloģijas izmantošana nodrošinās klientu prasību apmierināšanu šodien un turpmāk.

  Kongsberg Automotive speciālistu komanda nodrošina servisu un tehnisko atbalstu, lai sniegtu pilnveidotus, izdevīgus sistēmas risinājumus individuāliem klientiem.

  Kongsberg Automotive funkciju zināšanas apvienojumā ar unikāliem materiāliem, kā arī ražošanu radīs jaunus un novatoriskus produktus, kas vēl vairāk sekmēs mūsu klientu panākumus arvien pieaugošajā konkurences tirgū.