• Prestolite Electric Incorporated ir pasaules mēroga maiņstrāvas ģeneratoru, starteru, citu elektroiekārtu un pakalpojumu ražotājs, kā arī piegādātājs transporta, rūpniecības un militārajā nozarē. Uzņēmums tika izveidots, apvienojot vairākus uzņēmumus, kuru ražošanas vēsture aizsākās 20. gs. sākumā, tādējādi turpinot ilgu inženierzinātņu izcilības un novatorisku produktu vēsturi. Starptautiski uzņēmums ir zināms ar zīmoliem Prestolite Electric un Leece-Neville, ar kuriem tas piedāvā klientiem produktus un pakalpojumus.

    Prestolite Electric nodrošina oriģinālās rezerves daļas un pēcpārdošanas pakalpojumus no savām ražotnēm un izplatīšanas vietām ASV, Kanādā, Meksikā, Eiropā, Ķīnā un Honkongā.  Plašs izplatīšanas tīkls visā pasaulē veicina produktu pieejamību, servisa atbalstu un mācības par elektriskajiem transportlīdzekļiem, lai klients saglabātu transportlīdzekļu un rezerves daļu vērtību.

    Apmeklējiet tīmekļa vietni Global Locations, lai piekļūtu mājaslapām Ziemeļamerikā, Eiropā un Ķīnā un iegūtu vairāk informācijas un tehnisko datu, lai atbilstu mūsdienu automobiļiem un rezerves daļām izvirzītajām prasībām.