• 1947. gadā dibinātais un ģimenes vadītais uzņēmums PE ir viens no vadošajiem ražotājiem neatkarīgajā pēcpārdošanas tirgū. Kopš 1979. gada zīmols PE ir atzīts starptautiski.

  Uzņēmuma telpās ir izstrādāts vispusīgs un strauji augošs komerciālo rezerves daļu klāsts, kura pamatā ir augsti drošības, kvalitātes un ražošanas standarti. PE produkti atbilst brīvo un piesaistīto servisu prasībām, lai nodrošinātu piekabju un komerciālo transportlīdzekļu remontu.

  Starptautiskais PE tirdzniecības partneru tīkls nodrošina drošu un ātru rezerves daļu pieejamību, lai arī kur tās būtu nepieciešamas.

  VALDE

  Kā neatkarīgs BPW Group uzņēmums PE koncentrējas uz ilgtermiņa uzņēmuma mērķu stratēģisku īstenošanu ar īstermiņa lēmumu pieņemšanu, spēcīgu vadības komandu un darbiniekiem, kuri ir atvērti pārmaiņām.

  Uzņēmumam ir pastāvīgi jāsaskaras ar identitāti un stratēģiju.  Veiksmīga pārmaiņu ieviešana un secības saglabāšana ir izaicinājums, ko PE vadība ne tikai atbalsta, bet arī aktīvi veicina.

  Ilgtermiņa un kooperatīvās biznesa attiecības tiek veidotas, pamatojoties uz mūsu produktu augstajiem kvalitātes standartiem.

  TĒLS

  Uzņēmums PE vēlas kļūt par pasaules tirgus līderi servisiem nepieciešamo rezerves daļu nozarē.

  Kā BPW Group uzņēmums PE nodrošina ekspertus visā pasaulē ar nepieciešamajiem produktiem, lai veiktu komerciālo transportlīdzekļu remontu un saglabātu drošumu. Vairumtirgotāji un servisi slavē mūsu pakalpojumus un rezerves daļu piedāvājumu.