• Monroe® Shocks and Struts ir viens no iecienītākajiem zīmoliem automobiļu un komerciālo transportlīdzekļu nozarē, kas 2016. gadā nosvinēja savu 100. dzimšanas dienu.

  Tenneco ieņem vadošo lomu oriģinālo rezerves daļu tirgū, pateicoties 14 inženiertehniskajiem centriem, kas atrodas piecos pasaules kontinentos. Tenneco apkalpo tādus klientus kā Volkswagen, General Motors, Ford, Toyota, Chrysler, Daimler, BMW, PSA Peugeot Citroen, Nissan un Shanghai Automotive (SAIC). Uzņēmums prasmīgi pielāgo jebkura automobiļa piedziņas sistēmu nepieciešamajai specifikācijai.

  Oriģinālo iekārtu ražotāji pieprasa, lai viņu piegādātāji spētu nodrošināt savas preces visā pasaulē. Vadošais oriģinālo rezerves daļu uzņēmums Monroe ir spējīgs veikt šo uzdevumu.

  Pateicoties uzņēmuma filiālēm visā pasaulē, tas var nodrošināt oriģinālo iekārtu ražotājus visā pasaulē. Uzņēmums ir izveidojis integrētas inženiertehniskas struktūrvienības un ražotnes, kas ir savstarpēji elektroniski savienotas. Monroe izmanto uzlabotas inženiertehniskās un testēšanas iespējas, lai nodrošinātu produkta uzticamību, izturību un veiktspēju. Monroe inženiertehnisko iespēju pamatā ir modernas, ar datoru vadāmas projektēšanas un testēšanas iekārtas.

  Šie inženiertehniskie un izstrādes centri, kas piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, atrodas visos pasaules kontinentos un ļauj uzņēmumam ātrāk laist tirgū jaunus produktus un jaunākās tehnoloģijas.

  Nākotnes jauninājumi

  Monroe godalgotais ASD tipa amortizators nodrošina mīkstu, ērtu braukšanu un drošu automobiļa lietošanu. Tehnoloģijas pamatā ir mehāniska vārsta sistēma, kas nekavējoties maina amortizēšanas spēku, lai pielāgotos braucienam pa bedrēm un izmaiņām ceļa virsmā.

  Tas ir nākamās paaudzes amortizators un tā nodrošinātā amortizēšana, kas ir atkarīga no frekvences, ir videi draudzīga un tajā netiek izmantota eļļa. Amortizatoru var uzstādīt jebkādā pozīcijā un tam ir uzlabota amortizēšanas spēja plašākā temperatūras diapazonā.

  Monroe MAD tehnoloģijas pamatā ir hidraulisks slēgums, kas ir atkarīgs no pozīcijas, un tas ir paredzēts riepu nelīdzenumu radītās enerģijas pārneses novēršanai. Slēgums ir izveidots, lai tieši reaģētu uz amortizatora novietojumu.

  Modernas elektroniskās tehnoloģijas

  Tenneco CVSA (nepārtraukti mainīgas pusaktīvas balstiekārtas) sistēma nodrošina jaunākās paaudzes iespējas attiecībā uz automobiļu lietošanu un braukšanas komfortu. CVSA ir pusaktīva balstiekārtas sistēma, kas nepārtraukti pielāgo amortizācijas līmeņus atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. CVSA sistēmas pamatā ir moderna vārstu sistēma, ko ražo uzņēmums Tenneco. Vārsti ir aprīkoti ar elektronisko kontrolleri un šasijas sensoriem, kas, savstarpēji darbojoties, sniedz uzlabotu amortizāciju.

  Pirmo reizi CVSA sistēma tika reklamēta 2003. gada Volvo automobiļu modeļiem S60R un V70R, piedāvājot sporta automobiļa vadību ar luksusa klases sedana komforta līmeni.

  Kinetic™ balstiekārtas sistēmas

  Kinetic balstiekārtas sistēmas izmanto tehnoloģiju, kas uzlabo automobiļa stabilitāti, vadību un komfortu, kā arī palīdz mazināt risku automobilim apmest kūleni. Kinetic balstiekārtu tehnoloģiju var pielāgot CVS sistēmas tirgum. Šī izdevīgā, pasīvā sistēma uzlabo transportlīdzekļa stabilitāti, mazinot risku transportlīdzeklim apmest kūleni, vienlaikus nodrošinot ērtu braukšanu.

  Iebūvētā Kinetic™ H2 CVSA sistēma

  Šī tehnoloģija apvieno pasīvo Kinetic™ H2 sistēmu un CVSA amortizācijas vārstus, lai nodrošinātu nepārtraukti kontrolētu amortizēšanu un augstu rites stingruma pakāpi ar samazinātu šarnīra stingrumu. Šī inteliģentā sistēma ir izstrādāta sporta automobiļiem un jaunākajiem pilsētas džipiem (SUV). Tā nodrošina komfortu un vadību, kā arī visas priekšrocības, ko sniedz pusaktīvā balstiekārta.