• Globāls piegādātājs komerciāliem transportlīdzekļu ražotājiem specializētām nozarēm ar plašu pēcpārdošanas tirgus klāstu: no piedziņas sistēmām līdz bremžu sistēmām.

  Meritor ir pasaulē vadošais piedziņas sistēmu, mobilitātes, bremzēšanas sistēmu un pēcpārdošanas tirgus risinājumu piegādātājs komerciālajiem transportlīdzekļiem un industriālajiem tirgiem. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Trojā (Troy), Mičiginas (Michigan) štatā, ASV. Mūsu komanda ir gatava piegādāt modernus produktus, kas nodrošina izcilu veiktspēju, efektivitāti un uzticamību. 

  Kravas automobiļu nozares vadīšana ir smags darbs. Konkurence ir ļoti sīva, robežas ir ļoti stingras un katrs patērētais degvielas litrs ir svarīgs. Nozarei ir nepieciešamas rezerves daļas, kas iztur ikdienas mehāniskās iedarbības, gadu no gada. Meritor ir šeit, lai palīdzētu.

  Meritor mēģina izstrādāt, saražot un nodrošināt tādus risinājumus, kas ir ārpus konkurences. Meritor nodrošina veiktspēju, uzticamību un efektivitāti, lai apmierinātu stingras prasības, kā pasaules lielākais, neatkarīgais komerciālo piedziņas sistēmu ražotājs dažādiem transportlīdzekļiem. 

  ASIS

  Meritor ir pasaulē lielākais neatkarīgais lieljaudas kravas automobiļu asu ražotājs dažādiem transportlīdzekļiem, tostarp starptautisko pārvadājumu transportlīdzekļiem, bezceļa transportlīdzekļiem, specializētajiem automobiļiem un militārajam transportam. Meritor produktu klāstā ir priekšējās dzenošās un nedzenošās asis, kā arī viena, divas un trīs aizmugurējās dzenošās asis, kas ir pieejamas Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas, Eiropas un Āzijas tirgū.

  BREMZES

  Uzņēmums Meritor ir globāls bremzēšanas sistēmu tirgus līderis gan apjoma, gan ražotspējas ziņā komerciālajiem transportlīdzekļiem, kravas automobiļiem, piekabēm, autobusiem un pasažieru autobusiem. Meritor lepojas ar vadošo pozīciju tirgū, pateicoties optimizētām izmaksām, izmantojot progresīvas prognozēšanas metodes un modernus ražošanas procesus.

  Precīzi izveidoti zobrati

  Meritor ir vispasaules līderis precīzu zobratu izstrādē un ražošanā. Šie zobrati galvenokārt tiek izmantoti 5.‒8. klases komerciālajos transportlīdzekļos, ko ražo Ziemeļamerikā un visā pasaulē. Meritor piedāvā plašu produktu klāstu, ko izmanto starptautisko pārvadājumu transportlīdzekļos, autobusos un pasažieru autobusos, baļķvedējos, ugunsdzēsēju un avārijas dienesta transportlīdzekļos, militārajos transportlīdzekļos, būvniecības un kalnrūpniecības tehnikā.

  Pateicoties Meritor, uzņēmumi ievērojami ietaupīs līdzekļus un iegūs modulāras konstrukcijas, kas tiek saražotas, izmantojot pielāgotus procesus. Mūsu tīklveida zobrati nodrošina nozīmīgas priekšrocības salīdzinājumā ar robainiem zobratiem, piemēram:

  • lielāka izturība, ilgāks darbmūžs un uzlabota intensitāte;

  • augstāka kvalitāte, konsekvence un uzticamība;

  • Modulāro funkciju elastība.