• Maxion Wheels un tā meitasuzņēmumi jau vairāk nekā 100 gadus piegādā oriģinālās ražotāja izgatavotās rezerves daļas, kas iekļauj visaugstākās kvalitātes riteņus un vismodernākās tehnoloģijas.

    Kopš pirmo riteņu ar koka spieķiem izveidošanas automobiļa (Ford) modelim T, Maxion Wheels ir veikuši gandrīz visus nozīmīgos riteņu jauninājumus automobiļu industrijā. Pēdējos 100 gados uzņēmums ir izaudzis, lai nodrošinātu klientus visā pasaulē ar daudzveidīgu un plašu produktu klāstu. Mūsdienās Maxion Wheels turpina ieviest jauninājumus un papildināt savu pamatproduktu klāstu, vienlaikus stratēģiski paplašinot savas ražošanas spējas, lai tās atbilstu klientu izaugsmei.

    Uzticama reputācija

    Maxion Wheels un tā meitasuzņēmumi jau vairāk nekā 100 gadus piegādā oriģinālās ražotāja izgatavotās rezerves daļas, kas iekļauj visaugstākās kvalitātes riteņus un vismodernākās tehnoloģijas. Laika gaitā Maxion Wheels ir ieguvis vispopulārākos nozares nosaukumus, piemēram, Kelsey Hayes, Lemmerz un Fumagalli. Mūsdienās uzņēmums izmanto savu kompetenci, lai strādātu ar praktiski visiem oriģinālo rezerves daļu ražotājiem un automobiļu tirgiem pasaulē.

    Maxion Wheels arī atbalstījuši mātesuzņēmuma Iochpe-Maxion stabilitāti un drošību, kas nodrošina, ka klienti var paļauties uz mūsu ilgtermiņa izaugsmi, infrastruktūru un nepieciešamo stabilitāti.

    Pateicoties starptautiskām stratēģiski izvietotām inženiertehniskām, tehnoloģiskām un ražošanas iekārtām, Maxion ir viens no nedaudzajiem riteņu ražotājiem, kas spēj aptvert vispasaules tirgu. Tas ļauj uzņēmumam ne tikai mazināt loģistikas izmaksas, bet arī likvidēt dublējošos procesus un racionalizēt sarežģījumus, kas rodas, pārvaldot dažādus faktorus vienā transportlīdzekļu jomā. Maxion spēj ieviest vienādu konstrukciju, tehnoloģiju un kontroli dažādās ražošanas līnijās, kā arī vienmēr nodrošināt atbilstošu un kvalitatīvu produktu visur, kur tas ir nepieciešams.