• MAHLE ir vadošais starptautiskais automobiļu nozares attīstības partneris un piegādātājs, kā arī celmlauzis nākotnes mobilitātei un tehnoloģiju virzītājspēks.

  MAHLE Group ir apņēmies padarīt pārvietošanos efektīvāku, videi draudzīgāku un ērtāku.

   MAHLE nepārtraukti pilnveido iekšdedzes dzinēju, dodot priekšroku alternatīvās degvielas izmantošanai un liekot pamatus elektromobilitātes ieviešanai visā pasaulē.

  Pateicoties plašai pieredzei sistēmās, kas iekļauj dzinēju sistēmas, rezerves daļas, filtrēšanas sistēmas un siltuma vadības sistēmas, uzņēmuma produkti atrisina visu saistībā ar piedziņas sistēmas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju. Pateicoties savai pieredzei elektrisko un elektronisko rezerves daļu un sistēmu jomā, MAHLE var piedāvāt arī integrētus sistēmas risinājumus elektromobilitātei.

  Vismaz katrs otrais automobilis pasaulē ir aprīkots ar MAHLE produktiem. Gadu desmitiem MAHLE rezerves daļas un sistēmas ir izmantotas arī sacīkšu trasēs visā pasaulē un uz apvidus ceļiem — stacionārajās iekārtās, pārvietojamajos agregātos, dzelzceļa transportā, kā arī ūdens transportā. MAHLE Group ir apņēmusies padarīt pārvietošanos efektīvāku, videi draudzīgāku un ērtāku.  Pateicoties plašai pieredzei sistēmās, kas iekļauj dzinēju sistēmas, rezerves daļas, filtrēšanas sistēmas un siltuma vadības sistēmas, uzņēmuma produkti atrisina visu saistībā ar piedziņas sistēmas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju.
  MAHLE tehnoloģiskās stratēģijas pamatā ir turpināt dzinēju pilnveidošanu, tajā pašā laikā turpinot attīstīt elektromobilitāti.

  Izmantojot stratēģiju, MAHLE risina tādus jautājumus kā iedzīvotāju skaita pieaugums, urbanizācija, globalizācija, savienojamība vai emisiju ierobežošana, lai veicinātu klimata aizsardzību. MAHLE to uzskata ne tikai par turpmākas izaugsmes iespēju, bet arī par pienākumu izstrādāt tehnoloģijas tā, lai mobilitāte uz mūsu planētas būtu pēc iespējas videi draudzīgāka.