• LEMA vienmēr ir ieņēmis pasaules līdera lomu augstākās kvalitātes gumijas un metāla rezerves daļu un blīvju ražošanā un piegādē visiem Eiropas lielākajiem kravas automobiļu un autobusu zīmoliem (Iveco, Man, Mercedes, Scania, Volvo VI, Daf, RVI, Astra, Breda un Menarini).

  KONSEKVENCE LAIKA GAITĀ

  Uzņēmums LEMA darbojas kopš 1969. gada, ražojot un pārdodot rezerves daļas kravas automobiļiem, autobusiem un velkošajiem automobiļiem. Uzņēmums ir nostiprinājis savu vadošo lomu gan valsts, gan starptautiskā mērogā, nodrošinot pilnīgu klientu apmierinātību.

  IZAUGSME LAIKA GAITĀ

  Nepārtrauktās sarežģītās pārmaiņas tirgū ir atklājušas, ka LEMA ir gatava palīdzēt saviem klientiem rast pareizo risinājumu rezerves daļu pārvaldībai industriālajiem transportlīdzekļiem un autobusiem, piedāvājot plašu produktu klāstu, kas turpina augt atbilstoši jaunajiem transportlīdzekļu modeļiem, un kvalificētu personālu, kas ir gatavs palīdzēt klientiem gan pirms, gan pēc pārdošanas.

  GARANTIJA LAIKA GAITĀ

  Pastāvīgs ieguldījums tehnoloģijās, loģistikā un cilvēkresursu vērtēšanā: tieši tas ir veicinājis nepārtrauktu uzņēmuma izaugsmi un sinerģijas veidošanu ar klientiem, nostiprinot savu pozīciju pēcpārdošanas tirgus sektorā.