• Uzņēmumam LAGO ir 60 gadu pieredze kravas automobiļu un piekabju piederumu ražošanā: kārbas instrumentiem un uzglabāšanai, dubļusargi, ugunsdzēšamo aparātu kastes un citi papildu izstrādājumi.

  1992‒2017: jau 25 gadus darbībā
  LAGO pirmsākumi ir pēc Otrā pasaules kara, kad sabiedroto karaspēks pārpildīja Itāliju ar militāro tehniku. Džovanni Lago (Giovanni Lago) izveidoja garāžu, kurā viņš pārtaisīja šos materiālus ikdienas vajadzībām, izjaucot un montējot tos, kā arī lietojot metāla kalšanu.

  Rezerves daļām bieži bija iztrūkums vai to nebija pietiekami daudz, tāpēc radās ideja tās sākt ražot. Tas bija ļoti veiksmīgs lēmums un rezerves daļas tiek ražotas vēl pat mūsdienās.

  90. gadu sākumā, kad uzņēmumā sāka iesaistīties Džovanni dēli Fabio un Roberto, tiek dibināts jau visiem labi zināmais uzņēmums LAGO.
  Viņi pieņēma tēva aizsākto izaicinājumu, nododot mantojumu, kas iekļauj pieredzi un darba kultūru.

  Turpinājumā ir aprakstīti 25 gadu gaitā piedzīvotie posmi, kas joprojām turpina attīstīties.

  1996–2006: desmit gadus ilga attīstība
  Laika posms no 1996. līdz 2005. gadam bija izšķirošs, jo LAGO ir pieņēma izmaiņas industriālo transportlīdzekļu virsbūves tirgū. Papildus parastajai metāla apstrādei uzņēmums nodarbojas arī ar termoplastisko materiālu pārveidi, kas maina darbības jomu.

  Tiek ieviesta rotējošas formas izveide un drīz pēc tam spiedienliešana, kas būtiski palielina uzņēmuma pieredzi, tehnoloģiju potenciālu un produktu klāstu.

  Turklāt, pateicoties pastāvīgai un neizsīkstošai vēlmei veikt optimizāciju, uzņēmums turpina ieviest pilnībā automatizētu apstrādi.

  2016–2018. gads: ilgstoša ceļa sākums, kas tiecas uz izaugsmi
  2016. gadā tika uzsākta iekšējā reorganizācija, izmantojot “Lean” ražošanas metodes domāšanā un procesā ar mērķi uzlabot efektivitāti. Sagatavoties un būt gataviem jau esošajiem nākotnes izaicinājumiem, palielināt elastību, uzlabot precizitāti un ieviest dinamisku plānošanu un darbības.