• KS TOOLS Werkzeuge ‒ Maschinen GmbH ir viens no vadošajam starptautiskajiem instrumentu un servisa aprīkojuma piegādātājiem. KS TOOLS izceļas ar augstu produktu kvalitāti, pastāvīgiem jauninājumiem, pievilcīgu cenu un elastīgumu.

    KS TOOLS Werkzeuge ‒ Maschinen GmbH ir viens no vadošajam starptautiskajiem instrumentu un servisa aprīkojuma piegādātājiem. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā un tā galvenā mītne atrodas Hesenes (Hessen) pilsētā Heizenštammā (Heusenstamm). Uzņēmumā strādā vairāk nekā 350 darbinieku un tam ir deviņi meitasuzņēmumi visā pasaulē.

    Produktu klāsts piedāvā mūsdienīgus risinājumus un viedos instrumentus ļoti prasīgiem lietotājiem. KS TOOLS izvirza augstas prasības attiecībā uz produktu kvalitāti. Visjaunākie ražošanas procesi un nepārtraukta saražoto instrumentu pārbaude garantē augstu produkta funkcionālo drošumu un ilgmūžību.

    Pateicoties vadības sistēmas sertifikācijai, atbilstoši standartam DIN ISO 9001 KS TOOLS vēl vairāk uzsver, ka pakalpojumi tiek nepārtraukti uzlaboti.

    1992. gadā uzņēmums saražoja ap 30 dažādu instrumentu, bet 21. gs. sākumā šis skaits sasniedza jau 5000 vienības. Mūsdienās centrālajā noliktavā atrodas vairāk nekā 32 000 vienību – sākot no āmuriem, kaltiem un neskaitāmām uzgriežņatslēgām, līdz pat īpašiem darbarīkiem, kas ir paredzēti automobiļiem, saimnieciskajiem transportlīdzekļiem, apkures santehnikai un gaisa kondicionēšanai, un galvenokārt rūpniecībai. Papildus tam tiek piedāvāts servisa aprīkojums, uzglabāšanas sistēmas un dažādi izstrādājumi problēmu novēršanai, kas profesionālā veidā aptver visu darbības jomu.

    Klienti parasti uztur ciešas attiecības ar KS TOOLS, kas tirgo augstākās klases produktus vairāk nekā 135 valstīs visā pasaulē.