• Kongsberg Automotive nodrošina pasaules līmeņa produktus, uzlabojot braukšanas pieredzi, padarot to drošāku, ērtāku un ilgtspējīgāku, piedāvājot produktus globālajai transportlīdzekļu nozarei.

    Uzņēmumam Kongsberg Automotive ir stabila uzņēmējdarbības kultūra un skaidri noteiktas vērtības. Kopš Kongsberg Automotive pirmo rezerves daļu ražošanas 1957. gadā uzņēmums ir radījis ilgtspējīgu biznesu, neņemot vērā nekādas grūtības.

    Pēc vairāk nekā 60 gadiem šo tradīciju visā pasaulē turpina vairāk nekā 11 500 darbinieku. Mēs katru dienu strādājam kā viena komanda, lai nodrošinātu pasaules līmeņa produktus globālajai transportlīdzekļu nozarei.

    Kongsberg Automotive  biznesa stāsts galvenokārt ir stāsts par parastiem cilvēkiem, kuri rada neparastu uzņēmumu. Kongsberg Automotive priekšrocība ir tā, ka uzņēmuma darbinieki kopīgos mērķus vērtē daudz augstāk nekā personīgos. Un šie mērķi ir ambiciozi. Kongsberg Automotive sasniegumu pamatā ir vērtības, kas turpinās attīstīt uzņēmumu arī turpmāk.

    Solījumu turēšana apliecina Kongsberg Automotive godīgumu. Kongsberg Automotive  mēģina saglabāt caurredzamību un atklātību it visā, ko darām.  Tas noteic pienākumu dot padomus darbiniekiem, klientiem un citām ieinteresētajām pusēm, cik vien tas ir iespējams.