• Kleen-Flo Tumbler Industries ir Kanādas uzņēmums, kura vairāk nekā 70 gadus ilgā vēsture iekļauj trīs valstis un trīs galvenos uzņēmumus. The Combustion Utilities Corporation of Montreal, J.A. Tumbler laboratorijas Baltimorā (Baltimore), Merilendā (Maryland) un Burmah Castrol Lielbritānijā ir veicinājušas Kleen-Flo pastāvēšanu un izaugsmi.

    Combustion Utilities Corporation tika dibināta Monreālā 1939. gadā. Šis uzņēmums bija celmlauzis gan mājsaimniecībā, gan rūpniecībā izmantojamās degvieleļļas apstrādē un pirmajos piecos pastāvēšanas gados tika apstrādāts vairāk nekā miljards litru degvielas. Uzņēmuma pirmais produkts bija Kleen-Flo šķidrā degvieleļļas piedeva, kas drīz vien ieguva degvielas tirgotāju un to pircēju atzinību.

    Kleen-Flo dīzeļdegvielas piedeva joprojām ir pieejama un, veicot plašus pētījumus un attīstību, tā ir kļuvusi par galveno produktu automobiļu un lieljaudas transportlīdzekļu nozarē. Tieši aizraušanās ar pētniecību ļāva uzņēmumam Kleen-Flo izveidot pasaulē pirmo dzesēšanas šķidrumu.

    Kleen-Flo produktus izmanto visā pasaulē un visvairāk tie ir izplatīti Ziemeļamerikā, Vidusjūras reģionā, Āfrikā, Indijā, Jaunzēlandē, Āzijā un Rietumindijā. Kleen-Flo filiāle Polijā nodrošina piegādi visam Rietumeiropas tirgum. Kleen-Flo produktu līnija ir izaugusi no viena līdz vairāk nekā 200 produktiem un turpina augt, mainoties klientu vajadzībām. Šodien Kleen-Flo Tumbler Industries, kura galvenā mītne atrodas Toronto, pieder un to vada tās motivējošie darbinieki, cienot uzņēmuma vēsturi.