• Jurid® ir augstākās klases bremžu zīmols un viens no pasaules līderiem gan oriģinālo ražotāju, gan pēcpārdošanas tirgus produktos. Zīmols vairāk nekā 100 gadus ir attīstījies vadošajā tehniskajā inovācijā. Mūsdienās zīmols Jurid® apzīmē izcilību un nepārtrauktu vēlmi pilnveidot bremzes arī turpmāk.

    Tādējādi Jurid® ir kļuvis par izvēli numur 1 oriģinālo produktu izvēlē, kā arī par uzticamu sabiedroto bremžu produktu nozarē. Tik tiešām, Jurid® nodrošina augstākās kvalitātes bremžu rezerves daļas pasaules vadošajiem ražotājiem un pēcpārdošanas tirgum. Uzņēmuma vēlme sasniegt maksimālu precizitāti ir centieni sasniegt izcilību, kur pieredze liecina, ka vislabākie rezultāti tiek sasniegti, pateicoties ciešai sadarbībai.

    Produktu drošība un uzticamība tiek nodrošināta, ieguldot pētniecībā un jauninājumos, inženierzinātnē un rūpīgā pārbaudē, kas tiek veikta Jurid® testēšanas struktūrvienības laboratorijās. Jurid® galvenās darbības pamatā ir precizitāte. Uzņēmumā ir zināma viena lieta: lai sasniegtu kvalitāti, ir jāpievērš uzmanība rezerves daļām. Tāpēc Jurid® ir tik enerģiski noskaņots nodrošināt produktus un pakalpojumus, kas ir paredzēti visiem transportlīdzekļiem, ar mērķi palīdzēt strādāt efektīvi, rentabli un vissvarīgākais ‒ droši. Tāpēc, izvēloties Jurid®, jūs izvēlaties precizitāti.