• Savas 65 gadus ilgās pastāvēšanas laikā JOST ir kļuvis par pasaules tirgus līderi komerciālo transportlīdzekļu sistēmu, moduļu un rezerves daļu ražošanās jomā. Šie panākumi ir galvenokārt saistīti ar uzņēmuma elastīgumu, tehniskajām zināšanām, uzņēmējdarbību un dziļu saikni ar uzņēmuma darbiniekiem un klientiem.

    JOST piedāvā augstas kvalitātes zīmolu produktus, kas ir sadalīti šādās trijās sistēmu grupās: transportlīdzekļu saskarne (koncentrēšanās uz kravas automobiļu un piekabju, kā arī komerciālo transportlīdzekļu produktiem, piemēram, seglu iekārtām un balstiem), piederumi (tostarp konteinera aprīkojums un hidraulisko cilindru produkti) un manevrēšana (koncentrējoties uz traktoru (kravas automobiļu), puspiekabju un piekabju asīm, kā arī piespiedu stūres sistēmām).

    JOST ir tirgus līderis transportlīdzekļu saskarņu sistēmu nozarē kā vadošais pasaules seglu iekārtu un balstu piegādātājs. JOST kā starptautiska tirgus līdera pozīciju veicina tā spēcīgie zīmoli, ilgtermiņa klientu attiecības, ko atbalsta vispasaules tirdzniecības tīkls, kā arī efektīvs un kapitālneietilpīgs uzņēmējdarbības modelis. Četri JOST zīmoli – JOST, ROCKINGER, TRIDE un Edbro – ir augsti novērtēti, pateicoties produktu kvalitātei un nepārtrauktajiem jauninājumiem.