• HC-CARGO starteri, maiņstrāvas ģeneratori, maiņstrāvas kompresori un elektriskās rezerves daļas un piederumi ieņem stabilu lomu neatkarīgajā automobiļu pēcpārdošanas tirgū.

  Cilvēki un zināšanas

  HC-CARGO vīzija ir nodrošināt vērtību visās savās darbības jomās.

  Ar tālredzīgu un uz klientiem vērstu pieeju HC-CARGO veido ilgtspējīgas attiecības un palīdz saviem partneriem un klientiem sekmīgi vadīt viņu biznesu. Stabilas komercattiecības ļauj saglabāt vadošo automobiļu elektrisko rezerves daļu piegādātāja lomu Eiropā.

  Prasmīgie un zinošie HC-CARGO darbinieki uzņemas atbildību un izmanto savus talantus, lai nodrošinātu vislabāko servisu uzņēmuma partneriem. HC-CARGO ar prieku palīdz jums ikdienā, izmantojot savas zināšanas un pieredzi.

  Vairākos gadu desmitos gūtā tirgus pieredze HC-CARGO ir sniegusi:

  • padziļinātas zināšanas par tirgu;

  • pieredzi modernu produktu lietošanā.

  HC-CARGO ir lielisks kontaktpersonu tīkls starp tirgū esošajiem ražotājiem, lai jūs varētu būt droši, ka uzņēmums ievēro nozares kritērijus un pašu noteiktos augstos kvalitātes standartus.

  HC-CARGO ir nepieciešamās zināšanas, lai rastu labākos risinājumus jūsu uzņēmējdarbībai tagad un nākotnē.

  Vēsture

  HC-CARGO veiksmes stāstu 1963. gadā uzsāka Holgers Kristiansens (Holger Christiansen) (1927‒2000). Uzņēmuma galvenā mītne joprojām atrodas Esbjergā (Esbjerg), Dānijā.

  HC-CARGO saskaras ar pārmaiņām tirgū un tehniskiem jauninājumiem ar pozitīvu skatu un uz klientu vērstu garu, kas ir šī uzņēmuma darbinieku virzītājspēks. Vairāk nekā 50 gadus klienti ir novērtējuši ne tikai HC-CARGO produktu augsto kvalitāti, bet arī lielisko servisu un ciešās partnerattiecības ar uzņēmumu.

  HC-CARGO starteri, maiņstrāvas ģeneratori, maiņstrāvas kompresori un elektriskās rezerves daļas un piederumi ieņem stabilu lomu neatkarīgajā automobiļu pēcpārdošanas tirgū.

  2008. gadā Bosch Company iegādājās Holger Christiansen A/S. Kopš tā brīža HC-CARGO ir Bosch Group zīmols.

  HC-CARGO ‒kvalitāte ir pats galvenais

  HC-CARGO inženieri pārbauda rezerves daļu savstarpējo iedarbību, piemērotību un uzstādīšanu, pirms tās tiek apstiprinātas un tirgotas. HC-CARGO pārbaudes procedūras liecina, ka mēs turam savus solījumus.

  HC-CARGO pasūtīšanas un pārvaldības procesi ir sertificēti saskaņā ar standartu DIN EN ISO 9001.

  HC-CARGO piedāvā oriģinālu ražotāja kvalitāti.

  Pieczvaigžņu simbols ļaus jums izvēlēties pareizo produktu. Ja redzat šo simbolu, tas nozīmē, ka rezerves daļa atbilst oriģinālā ražotāja kvalitātei, proti, labākā pieejamā kvalitāte tirgū. Ja uz rezerves daļas nav norādīts šis simbols, tai ir pēcpārdošanas tirgus kvalitāte, tas nozīmē, ka tā ir HC-CARGO kvalitāte, – rezerves daļa ir pārbaudīta uzņēmuma testēšanas iekārtā pirms laišanas tirgū.

  HC-CARGO pieczvaigžņu sistēmā ir iekļauti produkti, kas automobiļu tirgū ir pazīstami kā “oriģinālās rezerves daļas”. Šo rezerves daļu piegādātāji ir oriģinālo rezerves daļu ražotāji.

  Piegādātāju kontrole

  Kļūt par HC-CARGO piegādātāju nav viegli. Piegādātājiem ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem. Piegādātājiem ir nepieciešami kvalificēti procesi un galvenokārt jāgūst apstiprinājums no HC-CARGO pieredzējušajiem kvalitātes vadītājiem un inženieriem, kuri bieži apmeklē piegādātājus, lai tos rūpīgi pārbaudītu. Tas ir nepārtraukts process, kas tiek uzturēts visā sadarbības laikā.

  Tāpat arī HC-CARGO sagaida no piegādātājiem sertificētus pārvaldības procesus. Šiem procesiem ir jāatbilst DIN EN ISO 9001 vai TS 16949 sertifikācijai.

  Kļūt zaļākiem un tīrākiem

  HC-CARGO kompetentā un motivētā inženieru komanda nodrošina uzticamus un īpaši ilgtspējīgus procesus. HC-CARGO ir piešķirts ISO 9001:2015 sertifikāts. Turklāt HC-CARGO ir ieguvis ISO 14001: 2015 sertifikātu, kas apstiprina mūsu vides politiku.

  Uzņēmums nepārtraukti pilnveido savu enerģijas patēriņu. Pateicoties centieniem HC-CARGO Iekārtu pārvaldības departamentā, uzņēmums vienmēr saglabā savu virzību un vienmēr cenšas rast vislabākos iespējamos risinājumus.