• Hengst Automotive, kas atrodas Minsterē (Münster), Ziemeļreinā-Vestfālenē, Vācijā, ir uzņēmums, kas specializējas šķidrumu, kartera ventilācijas sistēmu, kā arī eļļas, degvielas, gaisa un salona gaisa filtrēšanas sistēmu jomā.

  Filtru izvēle, pielāgošana un izveidošana attiecīgi to izmantošanas mērķim, kā arī dažādi plisēšanas paņēmieni paši par sevi ir zinātne. Ģeometrijai, fizikai un ķīmijai ir ļoti nozīmīga loma uzņēmumā. Turklāt ir nepārtrauktas prasības no klientiem, izstrādātājiem un ražotājiem.

  Galu galā filtrēšanas iekārtas veiktspēja ir ļoti svarīga. Vēl viena svarīga prasība ir tā, ka filtram ir jābūt pēc iespējas mazākam un vieglākam, kā arī viegli uzstādāmam un kopjamam.

  Hengst filtru izveidē tiek izmantota inženierzinātne, konstrukciju izveide, dizaina un atbilstošu materiālu izvēle. Atsevišķi filtri arvien biežāk tiek pārveidoti par sarežģītām rezerves daļām vai filtrēšanas koncepcijām, tādējādi veidojot daudzfunkcionālu šķidruma regulēšanas sistēmu, kas apvieno visas šīs prasības.

  Ražošana uzņēmumā Hengst nozīmē lietot teoriju praksē. Izstrāde kļūst par gatavu produktu. Hengst iesaista ražotājus jau pašā izstrādes procesa sākumposmā, ļaujot tiem sniegt nozīmīgu ieguldījumu produkta īstenošanā, lietojot zināšanas par materiāliem un ražošanu jau no paša produkta izveides sākumposma.

  Konkurentu vidū Hengst izceļas ar īpaši augstu vertikālo integrāciju. No filtrēšanas elementa sagatavošanas un izveides līdz pat plastmasas korpusa un izlietās rezerves daļas izveidei ‒ to visu veic Hengst. Piemēram, lietuve Nordvaldē (Nordwalde) ir viena no vismodernākajām lietuvēm visā pasaulē.

  Hengst nodrošina lielu efektivitāti visās atrašanās vietās. Klienti ļoti novērtē to, ka uzņēmums nodrošināt 100% piegādi, un zemu sūdzību līmeni.