• Uzņēmums HELLA Group izstrādā un ražo apgaismojumu un elektroniskos komponentus, kā arī sistēmas. Jau vairāk nekā 100 gadus uzņēmums ir tehnoloģiju līderis un nozīmīgs automobiļu nozares un pēcpārdošanas tirgus partneris.
    HELLA Group komercdarbību var iedalīt trijos segmentos, kas kopā veido uzņēmuma stabilo biznesa portfeli. Savā automobiļu segmentā HELLA apvieno apgaismojuma un elektronisko rezerves daļu un sistēmu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību gan transportlīdzekļu ražotājiem, gan citiem piegādātājiem. Uzņēmums lepojas ar to, ka pastāvīgi pievēršas galvenajām tendencēm automobiļu nozarē, proti, videi, drošībai, komfortam un ērtībai. Šajās sistēmās ir jāiekļauj tādi produkti kā viedie akumulatoru sensori, autovadītāja palīdzības sistēmas, kas darbojas ar radara tehnoloģiju, kā arī adaptīvās apgaismojuma sistēmas.

    Tajā pašā laikā pēcpārdošanas tirgus nozarē HELLA attīsta, ražo un tirgo produktus neatkarīgajam pēcpārdošanas tirgum un servisiem.

    HELLA īpašo lietojumu segments kalpo dažādām mērķgrupām, sākot no celtniecības tehnikas ražotājiem, kas strādā ar laivu būvētājiem, līdz pat pašvaldībām un elektroenerģijas piegādātājiem, nodrošinot tos ar mūsdienīgu apgaismojumu un elektroniskiem produktiem. Uzņēmuma augstās konkurētspējas pamatā ir spēja piedāvāt sistemātisku pārvadi un pielāgotu tehnoloģiju, procesu un kvalitāti tieši no automobiļu jomas attiecībā uz izmaksām un jauninājumiem ar augstu oktānskaitli.