• Atbalsta kājas, tilta stiprinājumi, rezerves riteņu stiprinājumi, dažādu veidu aprīkojums piekabēm. Komerciālo transportlīdzekļu tehnoloģijas biznesa uzmanības centrā ir atbalstīšanas un kompensēšanas nodrošināšana, kā arī stiprināšana.

  Haacon atbalsta kājas ‒ profesionāļu izvēle                                                          

  Vācijā vidējo uzņēmumu starpā un efektīvas pēcpārdošanas servisa jomā nosaukums haacon apzīmē nevainojamu kvalitāti. Šī iemesla dēļ transportlīdzekļu ražotāji gadu desmitiem piekabēs ir izmantojuši uzticamās haacon rezerves daļas.

  Haacon AX alumīnija atbalsta kājas – ievērojams svara ietaupījums jūsu transportlīdzeklim! Mazāks transportlīdzekļa svars nozīmē vairāk kravas un mazāku degvielas patēriņu. Lai vai kā, Haacon vienmēr būs pareizā izvēle.

  Haacon ‒ komerciālā transportlīdzekļa detaļas, kurām var uzticēties.

  Haacon ir neatkarīgs, vidējs uzņēmums, kas nodarbina 150 darbinieku. Uzņēmums ir nozīmīgs darba devējs Miltenbergas/Vertheimas (Miltenberg / Wertheim) reģionā. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Freidenbergā ‒ Kollenbergā (Freudenberg – Collenberg) (Dienvidu Špesarta (Südspessart)).

  Haacon hebetechnik gmbh ir inženiertehnisks uzņēmums ar bagātu pieredzi dažādos pelnošos mehānisko un elektromehānisko celšanas tehnoloģiju sektoros.

  Haacon ir viens no vadošajiem inženiertehniskajiem uzņēmumiem, kas lepojas ar izciliem, specifiskiem ražošanas sektoriem. Šīs vērtības papildina uzņēmuma moto: “Kompetence celšanas tehnoloģijā”. Uzņēmuma komanda apvieno zināšanas, kvalitāti, jaunākās tehnoloģijas un efektivitāti, lai radītu modernus risinājumus dažādām jomām vai īpašām prasībām.

  Haacon vadību veido dažāda vecuma darbinieki un to raksturo uzņēmuma iespaidīgā tehniskā un komerciālā kompetence.

  Haacon mērķis ir nodrošināt visiem mūsu darbiniekiem augstu mācību un izglītības līmeni. Tas attiecas gan uz darbiniekiem ar akadēmisku pieredzi, gan bez akadēmiskas pieredzes.

  Uzņēmums pastāvīgi uzlabo darbinieku darba apstākļus, kā arī nodrošina līdzsvaru starp darbu un privātumu uzņēmuma telpās. Mēs pilnībā apzināmies, cik svarīgi ir strādāt efektīvi ar savu darba aprīkojumu un mūsu dabas resursiem.

  Haacon piedāvā darbiniekiem ar rezultātiem un panākumiem pamatotu atalgojuma sistēmu, kas pārsniedz vidējo līmeni. Šī atalgojuma sistēma piemērojas pamatienākumiem, nākotnes bonusu sistēmai un uzņēmuma pensijas shēmai.

  Uzņēmumam ir svarīgi, ka tā izglītības un mācību struktūra attīstās un pamatojas uz atsevišķu darbinieku spējām, kas vienlaikus ir būtisks faktors uzņēmuma labklājībai.