• Gates Corporation ir vadošais tehnisko šķidrumu un transmisiju ražotājs. Uzņēmums ir apņēmies veikt revolūciju materiālu zinātnē, lai ražotu produktus, kas pārsniedz sākotnējās prognozes.       

  Gates Corporation nepaļaujas tikai uz esošajiem jauninājumiem. Viņi tos izmanto, lai ieviestu risinājumus, kas darbosies nākamos simt gadus. Uzņēmums turpina investēt izpētē, attīstībā un tehnoloģijā, tāpēc tā produkti ne tikai pārsniedz nozares standartus, bet arī klientu prasības.

  Uzņēmums investē savos cilvēkos, radot reālu pieredzi, kas ļauj risināt klientu mūsdienu problēmas un paredzēt nākotnes problēmas. Gates Corporation nepārtraukti paplašinām produktu klāstu un uzlabo servisu, lai pielāgotos klientu darbībām.

  Uzņēmums vienmēr piedāvās atbilstošāko produktu īstajā vietā, īstajā laikā pat visekstremālākajos apstākļos. Neatkarīgi no tā, vai tiek ražotas oriģinālās rezerves daļas vai tiek uzturēti ražojumi tirgū, uzņēmums dod iespēju visu nozaru uzņēmumiem būt efektīvākiem, produktīvākiem un rentablākiem.

  Uzņēmuma misija

  Uzņēmums tiecas būt vislabākais tehnisko šķidrumu un transmisiju piegādātājs visā pasaulē, nodrošinot klientiem dažādus produktus, pakalpojumus un risinājumus.

  Vīzija

  Turpināt veicināt materiālu zinātni, lai uzlabotu pasaules virzību.

  Vērtības

  Atbildība
  Reputāciju nevar iegūt vienā dienā. Pēdējos 100 gados uzņēmums ir ieguvis savu reputāciju ar godīgumu, personīgo atbildību un darba drošību.

  Sadarbība
  Uzņēmuma veiksmes pamatā ir partnerattiecības ar klientiem, piegādātājiem, izplatītājiem un darbiniekiem. Uzņēmums Gates novērtē savu darbinieku iesaisti un dažādību, lai nodrošinātu, ka katra balss uzņēmumā tiek sadzirdēta.

  Sīkstums
  Teicamai veiktspējai ir nepieciešams optimisms, koncentrēšanās spēja un noteiktība.

  Zinātkāre
  Uzņēmums turpina novērot pasauli un vaicā: “Kas tālāk?” Gates mēģina atbildēt uz jautājumiem, kas uzlabo mūsu pasauli.

  Nodošanās
  Ikviens produkts un lēmums, ko pieņem uzņēmums, atspoguļo tā nelokāmo apņemšanos attiecībā uz kvalitāti.

  Gates vēsture: uz priekšu

  1911. gadā Čārlzs Geitss (Charles C. Gates) iegādājās riepu un gumijas uzņēmumu un izveidoja veikalu Denverā, Kolorādo štatā. Pēc dažiem gadiem Geitss izgudroja V veida siksnu, kas izmainīja transmisiju. Tas bija tikai sākums. Uzņēmums turpināja ieviest neskaitāmus citus jauninājumus transmisijās un šķidrumos, kas ietekmēja praktiski katru industriju.

  Pēc vairāk nekā gadsimta uzņēmums Gates joprojām sauc Denveru par savu mājvietu, bet šis mazais, ģimenei piederošais uzņēmums ir kļuvis par pasaules līderi transmisiju un šķidrumu produktu, pakalpojumu un risinājumu jomā. Tos nodrošina vairāk nekā 15 000 darbinieku vairāk nekā 100 vietās 30 dažādās valstīs. Pēdējā gadsimtā daudz kas ir mainījies, taču viena lieta gan ne: Gates joprojām cenšas virzīt pasauli uz priekšu.