• FRITEC ir bremžu ražošanas uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi automobiļu tirgū. Mēs esam izstrādājuši pasaules līmeņa produktus un, pateicoties organizatoriskai struktūrai, varam izstrādāt jaunas tehnoloģijas bremžu materiālu ražošanā.               

  1977. gadā FRITEC sāka ražot bremžu materiālus ar galveno mērķi izstrādāt, attīstīt un ražot bremžu materiālus automobiļu nozarē un ražošanā, galvenokārt pamatojoties uz problēmu risināšanu un bremžu tirgus vajadzību un prasību apmierināšanu. Gadu gaitā FRITEC ir ieguvusi bagātīgu pieredzi produktu klāsta izstrādē un ražošanā, uzlabojot transportlīdzekļu un automobiļu bremzēšanas apstākļus visā pasaulē.

  Augsta kvalitāte, tehniskie risinājumi, pieredze un profesionālā attieksme ir veicinājusi uzņēmuma izaugsmi un vadošo pozīciju tirgū. FRITEC ir apņēmies ražot tehnoloģiski uzlabotus produktus, nodrošinot visaugstākos kvalitātes standartus, kā arī sniegt labāko klientu servisu, tehnisko atbalstu un pastāvīgas mācības mūsu klientiem.

  CERAMIC HD

  * Keramikas izstrādājums kravas automobiļiem, autobusiem un citām prasīgām iekārtām.

  * Stabila veiktspēja ekstrēmos apstākļos

  * HD augstas kvalitātes disku bremžu kluči uzlabo berzi un paildzina kalpošanas laiku, jo ir izgatavoti no aramīda un keramiskajām šķiedrām, augstas kvalitātes grafīta, sveķiem un citiem materiāliem. Ražošanā izmantotie materiāli ir izturīgi pret lietošanas laikā radītajām temperatūrām.