• Fleetguard filters ir daļa no uzņēmuma Cummins Filtration, kas ir pasaules līderis oriģinālo detaļu ražošanā un filtrēšanas risinājumu izstrādāšanā dīzeļmotoriem, transmisijām un rūpnieciskajām iekārtām, tostarp dzinējiem, kuru darba tilpums ir no 3 līdz vairāk nekā 100 litriem.

  Lauksaimniecība

  Cummins Filtration ir pasaulē vadošais izstrādātājs un ražotājs filtrēšanas produktu jomā, kas ir paredzēti ar dīzeļdegvielu vai benzīnu darbināmām lauksaimniecības iekārtām. Mēs nepārtraukti cenšamies diferencēt mūsu produktu piedāvājumus, izmantojot tehnoloģijas un kvalitāti, lai arī turpmāk nodrošinātu plašu izmantošanas diapazonu, kas iekļauj traktorus, miglotājus, vālotājus un kombainus.

  Būvniecība

  Neatkarīgi no tā, kādos apstākļos strādājat, Cummins Filtration produkti pasargās jūsu celtniecības aprīkojumu. Piemērojot jaunākās tehnoloģijas, mūsu filtri nodrošina lielisku veiktspēju un aizsargā jūsu dīzeļa iekārtu jebkurā darba vietā. Cummins Filtration produkti nodrošina plašu iekārtu klāstu, tostarp pacēlājus, ekskavatorus, autoiekrāvējus, traktorus, specializētas izmantošanas transportlīdzekļus, bezceļu kravas automobiļus, asfalta klājējus, skrāperus un pēcapstrādes iekārtas.

  Lokomotīves

  Cummins Filtration piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu dīzeļlokomotīvju segmentā, kur drošība ir pati galvenā prioritāte visiem klientiem.

  Kuģniecība

  Cummins Filtration piedāvā tehnoloģiski modernus filtrēšanas produktus un pakalpojumus visam dīzeļdegvielas aprīkojuma klāstam ūdens transportam. Mūsu produkti, piemēram, Sea Pro FH240 sērija, ir sertificēta lietošanai jūrā un atbilst visaugstākajām veiktspējas un aizsardzības prasībām, lai nodrošinātu maksimālu kalpošanas laiku.

  Kalnrūpniecība

  Pateicoties mūsu pieejamībai visā pasaulē un visaptverošajam atbalstam, Cummins Filtration ir nepārprotami labākā izvēle attiecībā uz kalnrūpniecību. Mūsu produkti aptver plašu lietojumu klāstu, itostarp celtņus, ekskavatorus, frontālos iekrāvējus, autoiekrāvējus, greiderus, maisītājus, kā arī materiālu pārvietošanas, mežkopības un pazemes raktuvju iekārtas.

  Nafta un gāze

  Naftas un gāzes nozare ir ļoti specifiska, tur klientiem ir augstas prasības: diennakts darba laiks, nepārtraukts serviss, minimāla dīkstāve un pieejamas darba vietas. Laiks ir nauda, un naftas un gāzes klients to saprot vislabāk. Fleetguard produkti nodrošina reālo vērtību, jo tāda ir naftas un gāzes klientu prasība. Lai jūsu bizness gūtu panākumus, ir svarīgi aizsargāt vērtīgos ieguldījumus naftas un gāzes tirgū.

  Uz ceļa

  Cummins Filtration ir filtrācijas produktu un pakalpojumu tirgus līderis automobiļu jomā, kas specializējas jaunāko tehnoloģiju izstrādē un lietošanā filtru izstrādē un ražošanā. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar smagu, vidēju vai vieglu automobili, mēs spējam nodrošināt visu nepieciešamo, lai brauciens turpinātos un nebūtu jāpiestāj servisā.

  Elektroenerģijas ražošana

  Cummins Filtration ir globāls filtrēšanas un dzesēšanas preču piegādātājs elektroenerģijas ražošanas un mazapjoma elektroenerģijas ražošanas jomā. Mēs rūpējamies par augošo pieprasījumu no jaunattīstības valstīm, piedāvājot pareizo produktu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai apgādājat ar elektrību slimnīcu vai datu centru, mūsu produktu risinājumi nodrošina šīs vietas darbību.

  Automātiskie/vieglie transportlīdzekļi

  Cummins Filtration produkti nodrošina augstu kvalitāti un efektivitāti, lai aizsargātu jūsu vieglo transportlīdzekli.