• Cummins Filtration ir pasaules līderis oriģinālo rezerves daļu ražošanā un filtrēšanas risinājumu izstrādē dīzeļmotoriem, transmisijām un rūpnieciskajām iekārtām, tostarp dzinējiem, kuru darba tilpums ir no 3 līdz vairāk nekā 100 litriem. 

  Dzinēju speciālisti

  Dinamiskā sinerģija, kas pastāv starp visiem Cummins vispasaules uzņēmumiem, nodrošina klientiem vismodernākās tehnoloģijas, vislabākos resursus un vispiemērotākās piegādes iespējas, lai apmierinātu specifiskas vajadzības. Pateicoties katrā kontinentā esošajām uzņēmuma filiālēm, Cummins komanda un kvalitāti nodrošinošie piegādātāji spēj daudz efektīvāk apkalpot klientus, kas darbojas unikālā tirgū. Pateicoties vispasaules klientu bāzei, kas iekļauj simtiem oriģinālo rezerves daļu ražotāju, tūkstošiem tirgotāju/izplatītāju un simtiem tūkstošu lietotāju, Cummins Filtration piedāvā uzticamus risinājumus, kas pārsniedz oriģinālo rezerves daļu specifikācijas un klientu prasības. Izmantojot mūsu Fleetguard zīmolu produktus, mēs piedāvājam visplašāko dzinēju rezerves daļu klāstu tirgū, lai apmierinātu jūsu vajadzības.

  Veltīts uzticamībai

  Kā vienīgais filtru ražotājs, kas ir arī dzinēju ražotājs, Cummins precīzi zina, kā vislabāk pasargāt dzinēju. Tas nozīmē, ka Cummins ir izdevīgi attīstīt savus produktus līdz ar katra dzinēja attīstību, kā arī vairākās dzinēju testēšanas un izmēģinājumu vietās visā pasaulē. Tehnoloģija ir pārbaudīta, veicot miljoniem jūdžu un simtiem tūkstošiem dzinēja pārbaužu gan laboratorijās, gan dzīvē, lai jūs varētu paļauties uz risinājumiem, kas ļauj paveikt šo darbu katru reizi.

  Cummins Filtration ir globāls uzņēmums, kura filiāles, ražotnes, piegādātāji un tirdzniecības vietas atrodas visā pasaulē. Katrs no šiem objektiem ir stratēģiski izvietots tā, lai nodrošinātu produktu pieejamību un kvalitāti klientiem neatkarīgi no tā, kur tie atrodas.

  • Pieci tehniskie centri Kukvilā (Cookeville), Tenesijas (Tennessee) štatā; Stautonā (Stoughton), Viskonsinas (Wisconsin) štatā; Kempērā (Quimper), Francijā; Punē, Indijā; Uhaņā, (Ķīnā)

  • 13 ražotnes (Kukvilā, Tenesijas štatā; Neilsvilā (Neillsville), Viskonsinas štatā; Sanluisā Potosi (San Luis Potosi), Meksikā, Sanpaulu, Brazīlijā; Kempērā, Francijā; Izmirā, Turcijā; Johannesburgā (Johannesburg), Dienvidāfrikā, Punē, Indijā; Šanhajā, Ķīnā; Suvonā, Dienvidkorejā, Kilsitā (Kilsyth), Austrālijā)

  • Vairāk nekā 33 000 tirdzniecības vietu visā pasaulē

  • Galvenā mītne atrodas Našvilā (Nashville), Tenesijas štatā