• COJALI ir uzņēmums Eiropā, kas ražo produktus komerciālajiem transportlīdzekļiem, kā arī veic to diagnostiku.

  COJALI, kas komerciālo transportlīdzekļu rezerves daļu ražošanā pastāv vairāk nekā 20 gadus, sāka savu darbību ar ventilatoru sajūgu, plastmasas lāpstiņu, vārstu, sajūgu pastiprinātāju utt. ražošanu. Pēc tam tika ražotas tikai dažas preces, tomēr pētījumi jau kļuva par vienu no nozīmīgākajiem uzņēmuma stūrakmeņiem. Gadu no gada šis straujais process nesa peļņu, nostiprinot COJALI un JALTEST kā parauguzņēmumus Eiropā, ASV un visā pasaulē.
  COJALI – komerciālo transportlīdzekļu pakalpojumu izpēte, attīstība un novatorisms.

  Uzņēmuma pamatā ir izpēte, attīstība un novatorisms

  Šī iemesla dēļ katrs no COJALI izstrādājumiem spēj darboties. No ventilatoru sajūgiem ar elektronisko vadību līdz vārstiem ar elektropneimatisko vadību, automātiskajām svirām, pat diagnostikas ierīcēm un jaunajiem elektroniskajiem vadības blokiem e-ABS piekabēm un puspiekabēm.

  Ne tikai ražotājs

  COJALI ir pakalpojumu uzņēmums, kas nodarbojas arī ar specifiskām jomām, kuras ir atbildīgas par mūsu klientu vajadzību apmierināšanu. Visām šīm jomām ir pievienotā vērtība, kas atšķir mūs no citiem konkurentiem, –
  mācības: COJALI ir izveidojis teorētiskus un praktiskus mācību kursus. Uzņēmums piedāvā mācību ciklus par katru prasmi, kas ir nepieciešama, lai tiktu galā ar tehnoloģiju attīstību. Šie kursi iekļauj mācības par diagnostiku, elektrību un elektroniku, pneimatiku, dzinēju vadību, pārnesumkārbām un palēninātājiem utt.

  Tehniskais atbalsts

  Tehniskā atbalsta personāls ir liela komanda, kas atbild par jebkuru jautājumu risināšanu, ar kuriem var saskarties mūsu klienti.

  Klientu serviss COJALI grupa var piedāvāt servisu pa tālruni vai atbalstu uz ceļa. Abiem iepriekš minētajiem atbalsta veidiem ir paredzēti dažādi uzdevumi: informācijas, padomu vai palīdzības sniegšana, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti ir apmierināti ar biznesa attiecībām.

  • JalTest oficiālais serviss Īpaša JalTest lietotāju grupa, kas gūst labumu no visām mācību priekšrocībām (īpašs mācību plāns), tehniskās palīdzības un citiem īpašiem ieguvumiem kā šīs grupas dalībniece, kas ir viena no lielākajām Spānijā.

  TripticoA4-JaltestCV

  TripticoA4-JaltestETM-EU