• Transporta un loģistikas pasaulē viss ir saistīts. BPW Group ir globāls vadošo speciālistu tīkls pētniecības, attīstības, rūpnieciskās ražošanas un pārdošanas jomā – visiem uzdevumiem, kas ietekmē transportlīdzekļu ražotājus un operatorus: šodien, rīt un nākotnē.

  Viss, kas kustina, digitāli savieno, nostiprina un izgaismo piekabi, ir BPW Group zīmolu BPW, Ermax, HBN-Teknik, Hestal un idem telematics pārziņā.

  BPW ražošanas uzņēmumi
  BPW ražo galvenās autotransporta rezerves daļas visā pasaulē. Mēs apvienojam modernākās pelēkā un plastiskā čuguna, kā arī plastmasas tehnoloģijas ar digitāliem tīklā savienotiem ražošanas, montāžas un 4. paaudzes rūpniecības kvalitātes nodrošināšanas procesiem. IATF 16949 sertifikācija nosaka BPW atbilstību visaugstākajām automobiļu, komerciālo transportlīdzekļu un lauksaimniecības nozaru prasībām.

  BPW inovāciju centri
  BPW inovāciju centri elektriskajai mobilitātei, mehatronikai un internetam transportā paver ceļu transporta un loģistikas nākotnei. Tie veido platformu starpdisciplīnu pētniecības un attīstības grupām visā BPW Group, kā arī tīklu veidošanai ar universitātēm, pētniecības iestādēm un novatoriskiem uzņēmumiem. BPW meitasuzņēmums idem telematics, kas ir viens no visveiksmīgākajiem kravas automobiļu un piekabju telemātikas nodrošinātājiem, aktīvi ievieš transportlīdzekļu, vadītāju un kravas tīklu ar digitālajiem un 4. paaudzes loģistikas procesiem.

  BPW tirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumi
  BPW filiāles vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē ir savstarpēji saistītas un pārzina vietējās transporta nozares produktu un pakalpojumu prasības no Zīda ceļa līdz pat Kalahari. Lai nodrošinātu optimālu kravas automobiļu un piekabju mobilitāti pat vistālākajos reģionos, mēs paļaujamies uz plašu pakalpojumu tīklu visā pasaulē un darbojamies ar vienu no vadošajiem pakalpojumu tirgus uzņēmumiem Eiropā.