• Bosch Group ir pasaules vadošais tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošinātājs. Uzņēmumā strādā apmēram 410 000 darbinieku visā pasaulē (2018. gada 31. decembra dati). Uzņēmuma apgrozījums 2018. gadā bija 78,5 miljardi eiro. Uzņēmuma darbība ir sadalīta četrās biznesa nozarēs: mobilitātes risinājumi, rūpnieciskā tehnoloģija, patērētāja preces, enerģija un būvniecības tehnoloģijas.

    Bosch, kā vadošais IoT uzņēmums, piedāvā novatoriskus risinājumus viedajām mājām, viedajām pilsētām, savienotai mobilitātei un ražošanai. Uzņēmums izmanto savas zināšanas sensoru tehnoloģiju, programmatūras un pakalpojumu jomā, kā arī savu IoT mākoni, lai piedāvātu klientiem savienotus starpdomēnu risinājumus no viena avota.

    Bosch Group stratēģiskais mērķis ir ieviest jauninājumus savienotai dzīvei. Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē, pateicoties novatoriskiem un aizraujošiem produktiem un pakalpojumiem. Īsumā, Bosch pamatā ir “tehnika dzīvei”.

    Bosch rezerves daļas raksturo augsta kvalitāte un uzticamība, kā arī novatoriska tehnoloģija. Bosch nodrošina augstas kvalitātes rezerves daļas, kas padara braukšanu drošāku, mierīgāku un videi draudzīgāku: mūsdienīgas gaismas un bremžu sistēmas, akumulatori ar ļoti ilgu kalpošanas laiku, vējstikla slotiņas, starteri un gaisa filtri.