• BlackTech pneimatiskās atsperes ir Samco Autotechnik GmbH zīmols: komerciālo transportlīdzekļu un rūpniecisko rezerves daļu ražotājs un tirgotājs, kā arī oriģinālo iekārtu ražotājs (OEM) un komerciālo transportlīdzekļu piegādātājs tirgū. Samco ražo plašu rezerves daļu klāstu un izstrādā rentablas ražotnes daudzus gadus, izmantojot globālos resursus. Tiek izvēlēti tikai DIN, ISO sertificēti piegādātāji un ļoti pieredzējuši ražotāji.   Pastāvīgi koncentrējoties uz rentablu un tajā pašā laikā kvalitatīvu ražošanu, Samco atbilst atzīto ražotāju un piegādātāju prasībām un ir kļuvis par galveno piegādātāju tirgū.

    KOMERCIĀLO TRANSPORTLĪDZEKĻU,

    AUTOMOBIĻU UN CELTNIECĪBAS TEHNIKAS

    REZERVES DAĻU SPECIĀLISTS

    Samco ir ne tikai ražotājs un tirdzniecības uzņēmums, bet arī ekskluzīvs piegādātājs Eiropā. Kā ražotājs un tirgotājs Samco ieņem vadošo lomu tirgū un apvieno ražotāja zināšanas ar vairumtirgotāja tīklu, kas ir vērsts uz apkalpošanu.

    Darbinieku tehniskās zināšanas un augstais apkalpošanas līmenis padara Samco vienu no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Ņemot vērā šo izcilo pozīciju, Samco jau 25 gadus saviem klientiem piedāvā “360 grādu” pakalpojumu, sākot no produktu izstrādes un ražošanas, līdz piegādei uz vietas Vācijā.