• Bicma srl ir dinamisks uzņēmums, kas sekmīgi darbojas autotransporta rezerves daļujomā, pateicoties uzņēmuma uzticamībai un efektivitātei, kā arī precizitātei, kas nodrošina komerciālā un industriālā autotransporta piederumu un drošības zīmju ražošanu. Uzņēmuma gadu gaitā gūtā pieredze apvienojumā ar dinamisko uzņēmējdarbību un pastāvīgu ražošanas metožu modernizāciju ir ļāvusi Bicma srl strauji augt un paplašināt ražošanu un piedāvātos pakalpojumus.

    Progresīvā kvalitātes izpēte ļauj Bicma srl nodrošināt savus klientus ar plašu apstiprināto un sertificēto produktu klāstu saskaņā ar spēkā esošajiem Eiropas drošības noteikumiem, padarot drošu un funkcionālu katra autopārvadātāja darbu.  Bicma srl zīmju sistēma tiek ražota, lai piedāvātu augstu kvalitāti un tehnoloģiskos standartus, pateicoties specializētu operatoru nodarbināšanai un precīzi izvēlētu materiālu izmantošanai.  Turklāt uzņēmuma saražoto zīmju klāsts ir diezgan plašs un spēj apmierināt pircēju vajadzības, to nodrošina jaunu ražojumu papildinājumi.

    Mūsdienīga ražošanas tehnoloģija

    Visi Bicma srl produkti tiek ražoti, pilnībā pārstrādājot galvenās izejvielas precīzā apstrādes procesā. Ražošana sākas ar rituļa izstrādi, pēc tam tiek sagatavoti plēvju ruļļi – gan atstarojoši, gan luminiscējoši – un visbeidzot tie tiek sagriezti. Īpašas automatizētas iekārtas veic alumīnija izlīdzināšanu, lai būtu iespējams uzklāt dažādas plēves un drukāt dažādus homologācijas elementus. Visbeidzot, tiek apgriezts panelis, lai iegūtu galaproduktu, kas jau ir iepakots.

    Tiekšanās pēc izcilības produktu ražošanā vienmēr ir bijusi daļa Gruppo Mazzini kultūras. Uzņēmuma galvenā misija ir izvēlēties labākās izejvielas, ražošanas metodes, veikt kvalitatīvu apkalpošanu un būt uzticamiem. Bicma srl darbinieki ir kvalificēti un nodrošināti ar aprīkojumu, kas ir nepieciešams, lai apmierinātu katra klienta īpašās vēlmes.