• Universālo savienojumu un transmisijas detaļu vairumtirdzniecība. Bakkeren ir oriģinālo un citu ražotāju detaļu piegādātājs. Mūsu produktu klāstā ir tādiem zīmoliem kā Mercedes®, Ford®, Volvo®, Scania®, Chevrolet®, Mack®, Nissan®, Hino®, Tata®, Fiat®, Paccar®, M.A.N.® un DAF® paredzētie izstrādājumi.

    Zināšanas par detaļām, kas ātri nodilst, kļuva par specialitāti. Mēs ražojam, tirgojam un piegādājam transmisijas detaļas un universālos savienojumus visā pasaulē. Bakkeren ir vadošais transmisiju detaļu un universālo savienojumu piegādātājs. Bakkeren ir 128 gadus vecs ģimenes uzņēmums un tā produkti ir kravas un vieglajos automobiļos visā pasaulē.Bakkeren ir privāts uzņēmums, kuru 1883. gadā Bredā, Nīderlandē, nodibināja Antoniuss Bakerens (Antonius Bakkeren). Unikāla metālapstrādes tehnika, izturība un dizains drīz vien iemantoja labu slavu. Uzņēmuma aizsākumi ir saistīti ar margu un šasiju izstrādi, kā arī ar pilsētas pašvaldības ēkas restaurāciju. Līdz pat šai dienai Bakkeren dzelzs izstrādājumi ir rodami Bredas vēsturiskajā centrā. Bakkeren izstrādāja vakuuma bremzēšanas sistēmu piekabēm. Šo sistēmu pozitīvi novērtēja Nīderlandes valdība. Bakkeren ražoja un ieviesa šīs sistēmas līdz 2. pasaules karam.

    1940. gadā Nīderlandes okupācijas laikā uzņēmums bija spiests pārtraukt savu darbību līdz pat 1944. gada beigām. Pēc kara Bakkeren sāka pārtaisīt un pārbūvēt amerikāņu armijas materiālus citām vajadzībām. Pēters Bakerens kļuva par jauno uzņēmuma izpilddirektoru un 1945. gadā Bakkeren sāka ražot pirmo piekabi, kā arī tirgoties ar kravas automobiļu detaļām, kas ir pakļautas nodilumam.

    Plūdi, kas pārņēma Nīderlandi 1953. gadā, izraisīja graujošas sekas. Bakkeren izstrādāja un uzbūvēja kravas automobiļus ar dziļu kravas kasti, lai izmantotu tās applūdušo teritoriju atjaunošanā. Pateicoties pieaugošajam darba apjomam, Bakkeren pārvācās uz jaunu vietu.50. gados Eiropas automobiļu rūpniecība palielināja kravas automobiļu ražošanas apjomu. Bakkeren izdevās iekarot savu vietu šajā augošajā tirgū. Apgādājot itāļu naftas apstrādes uzņēmumu, Bakkeren uzsāka eksportu starptautiskajā tirgū.

    60. gados Bakkeren pierādīja sevi kā novatorisku un uz klientiem vērstu partneri stipri dilstošu automobiļu detaļu tirgū, specializējoties tieši šasijas detaļu un universālo savienojumu ražošanā. Bakkeren koncentrējās uz starptautisko automobiļu tirgu. Uzņēmuma produkti un pakalpojumi bruģēja ceļu labai slavai un apmierinātiem klientiem vispasaules automobiļu industrijā.