• Aspöck ir vadošais Eiropas apgaismes sistēmu ražotājs visu veidu velkamajos transportlīdzekļos. Mūsu uzņēmums jau vairāk nekā 40 gadus ir koncentrējies uz to, lai izpildītu prasības attiecībā uz precizitāti un pilnveidošanu.

  Kravas automobiļu piekabes

  Uzticiet savu kravas automobiļa piekabi apgaismes tirgus līderim. Aspöck nodrošina nestandarta risinājumus un piegādā šīs sistēmas. Moderni LED hibrīda risinājumi nodrošina svarīgu piekabju tirgus tendenci, proti, lielāku efektivitāti un drošību uz ceļiem.

  Piekabes 

  Jau vairākus gadus Aspöck Group ir veiksmīgi izstrādājusi apgaismes līdzekļus un elektroinstalāciju risinājumus automobiļu piekabēm. Pateicoties modernajām tehnoloģijām un funkcionālajam dizainam, gaismekļi tiek ražoti, lai atbilstu nākotnes prasībām. Aspöck ir ļoti svarīga kravas, vadītāju un satiksmes drošība, ko nodrošina laba redzamība.

  Lauksaimniecības un pašgājējtransportlīdzekļi 

  Aspöck būs īstā izvēle, ja ir nepieciešams funkcionāls dizains un uzticama tehnoloģija, un šo tradīciju uzņēmums ievēro jau 40 gadus! Aspöck klientu individuālo produktu skaits nemitīgi pieaug. No vienas puses, uzņēmums investē, lai paplašinātu modulāro produktu klāstu. No otras puses, Aspöck investē klientu individuālo gaismekļu ražošanā lauksaimniecības nozarē. Rūpīgi izstrādāti un funkcionāli uzlaboti gaismekļi pilnveidos transportlīdzekļa izskatu.

  Rezerves daļas un piederumi

  Aspöck rezerves daļu produktu klāstu kravas automobiļu un piekabju gaismekļiem raksturo augsta kvalitāte un drošība. Pateicoties visiem šiem faktoriem, Aspöck ir kļuvis par vadošo oriģinālo rezerves daļu ražotāju.

  Šo rezerves daļu piedāvājumā ir iekļauts ne tikai plašs klāsts ar gaismekļiem un to detaļām, bet arī savienojošie elementi un neskaitāmi piederumi.