Новости

2016.05.12

AUTO KADA VEIKSMĪGI AIZVADĪJUSI IZSTĀDI DUBAIJĀ

AUTO KADA turpina dalību izstādēs, maija sākumā apmeklējot Tuvo Austrumu reģiona vērienīgāko auto industrijas izstādi “Automechanika Dubai”,  kas norisinājās no 8 līdz 10. maijam Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

 “Automechanika Dubai” ietvaros šogad atgriezusies sadaļa “Truck Competence”, vienkopus pulcējot vairāk nekā 1000 izstādes dalībnieku, kas nodarbojas ar kravas automašīnu rezerves daļu, aksesuāru, servisa un virsbūves remonta aprīkojuma ražošanu un tirdzniecību.

“Automechanika Dubai” organizatori lēš, ka izstāde šogad piesaistījusi vairāk nekā 30 000 apmeklētāju no 119 valstīm. Izstādē bija apskatāmi  25 valstu paviljoni un 38 starptautisko tirdzniecības asociāciju stendi. Kopumā izstādes laikā bija izstādīti vairāk kā 2000 dalībnieku stendi no 58 pasaules valstīm.

Izstādē AUTO KADA stends bija novietots blakus Vācijas paviljonam un piesaistīja neviltotu potenciālo sadarbības partneru un klientu uzmanību.  Tāpat notikušas tikšanās ar tiem Tuvo Austrumu uzņēmējiem, kuri izrādījuši interesei par AUTO KADA zīmola produkciju, tai skaitā kravu stiprinājuma siksnām, kuru ražošanu šogad uzsākusi AUTO KADA.

Jāpiebilst, ka Apvienotie Arābu Emirāti tiek uzskatīti par Tuvo Austrumu reģiona centru, un to autotransporta rezerves daļu tirgus kopumā 2015. gadā tiek vērtēts 844 milj. USD apmērā. Tādēļ dalība minētajā izstādē ir lieliska platforma jaunu biznesa kontaktu dibināšanai.

Вернуться