Atrašanās vieta

SIA AUTO KADA

Rīga

Birojs, veikals, noliktava, AUTO APTIEKA 24h
Rīga, Kaibalas 16, LV-1035
Tālrunis: +371 67113380
Fakss: +371 67113390
info@autokada.lv

Rīga

Veikals “Uriekstes”
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Rīga, Uriekstes 3, LV-1005
Tālrunis: +371 67382139
Fakss: +371 67382138
uriekstes@autokada.lv

Rīga

Veikals “Tīraines”
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Rīga, Tīraines 2A, LV-1058
Tālrunis: +371 67701018/67701015
Fakss: +371 67701015
tiraines@autokada.lv

Rīga

Veikals "Imanta"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Rīga, Spilves 16, LV-1055
Tālrunis: +371 67809562
Fakss: +371 67809767
imanta@autokada.lv

Rīga

Veikals "Rumbula"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Rīga, Maskavas iela 450N, LV-1063
Tālrunis: +371 67131604
Fakss: +371 67131611
rumbula@autokada.lv

Aizkraukle

Veikals “Aizkraukle”
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-13:00
 
Aizkraukle, Kalna 17, LV-5101
Tālrunis: +371 65122624
Fakss: +371 65122020
aizkraukle@autokada.lv

Alūksne

Veikals "Alūksne"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-17:00
sestdiena 9:00-14:00 
 
Alūksne, Rūpniecības 8f, LV-4301
Tālrunis: +371 64322897
Fakss: +371 64322898
aluksne@autokada.lv

Baldone

Veikals "Baldone
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 9:00-18:00
 
Baldone, "Čokas", LV-2125
Tālrunis: +371 67932264
Fakss: +371 67932264
baldone@autokada.lv

Bauska

Veikals "Bauska"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Bauska, "Kundziņkrogs",
Codes pag., Bauskas nov., LV-3901
Tālrunis: +371 63945155
Fakss: +371 63945156
bauska@autokada.lv
 

Daugavpils

Veikals "Daugavpils"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-17:00
sestdiena 9:00-13:00
 
Daugavpils, Krāslavas 5, LV-5413
Tālrunis: +371 65407227
Fakss: +371 65407474
daugavpils@autokada.lv

Gulbene

Veikals "Gulbene"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 9:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
"Reta", Svelberģis, Beļavas pag.
Gulbenes nov. LV-4401
Tālrunis: +371 64472292
Fakss: +371 64472384
gulbene@autokada.lv

Jēkabpils

Veikals "Jēkabpils"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-17:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Jēkabpils, Rīgas 224, LV-5202
Tālrunis: 371 65223282
Fakss: 371 65223284
jekabpils@autokada.lv

Jelgava

Veikals "Jelgava"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Jelgava, Rubeņu ceļš 62a, LV-3002
Tālrunis: +371 63011251
Fakss: +371 63049543
jelgava@autokada.lv

Kuldīga

Veikals "Kuldīga"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-17:00
 
Kuldīga, Virkas 19, LV-3301
Tālrunis: +371 63323826
Fakss: +371 63323827
kuldiga@autokada.lv

Liepāja

Veikals “Liepāja”
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 9:00-18:00
sestdiena 10:00-14:00
 
Liepāja, Cukura 27, LV-3414
Tālrunis: +371 63488635
Fakss: +371 63488636
liepaja@autokada.lv

Liepāja

Veikals "L2 - Liepaja"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 9:00-18:00
 
Liepāja, Cukura 8/16, LV-3414
Tālrunis: +371 63488177
Fakss:+371 63488178

l2@autokada.lv

Limbaži

Veikals "Limbaži"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-17:00
 
Mehanizācijas 4, Limbaži, LV-4001
Tālrunis: +371 27335572
limbazi@autokada.lv

Madona

Veikals "Madona"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-17:00
sestdiena 9:00-13:00
 
Madona, Saules 67, LV-4801
Tālrunis: +371 64822437
Fakss: +371 64822432
madona@autokada.lv

Ogre

Veikals “Ogre”
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 9:00-17:00
 
Ogre, Jaudas iela 3, LV-5001
Tālrunis: +371 65067514
Fakss: +371 65067219 
ogre@autokada.lv

Rēzekne

Veikals "Rēzekne"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-15:00
 
Jupatovkas iela 9 A, Jupatovka, Rēzeknes nov., LV-4601
Tel.:  +371 29285731
rezekne@autokada.lv

Saldus

Veikals "Saldus"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-15:00
 
Saldus, Apvedceļš 15, LV-3801
Tālrunis: +371 63881841
Fakss: +371 63881842
saldus@autokada.lv
 

Talsi

Veikals "Talsi"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Talsi, Stendes 5, LV-3201
Tālrunis: +371 63224440
Fakss: +371 63224439
talsi@autokada.lv

Tukums

Veikals "Tukums"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
Tukums, Zemītes 5, LV-3104
Tālrunis: +371 63129267
Fakss: +371 63129268
tukums@autokada.lv

Vangaži

Veikals "Vangaži"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-14:00
 
"Zīles", Krustiņi, Inčukalna novads, LV-2141
Tālrunis: +371 67995518
Fakss: +371 67995518
bergi@autokada.lv

Ventspils

Veikals "Ventspils"
Darba laiks:
pirmdiena - piektdiena 8:00-18:00
sestdiena 9:00-15:00
 
Ventspils, Kustes dambis 20, LV-3601
Tālrunis: +371 63680792
Fakss: +371 63680795
ventspils@autokada.lv

AUTO KADA uzņēmumi

Specializētais serviss

"AUTO KADA AJ" SIA
Rubeņu ceļš 62b, Cenu pag.
Jelgava 2, LV-3002, Latvija

www.autokadaaj.lv

Zviedrija

AUTO KADA AB
Kabingatan 7
212 39 Malmö
Tel 040-301000
Fax 040-301203
info@autokada.se
www.autokada.se

Lietuva

RAB AUTO KADA
Graičiūno g. 6, Vilnius
Lietuva, LT- 02241
Tel./Fax: +370 5241 6214
info@autokada.lt
www.autokada.lt

Polija

AUTO KADA Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
NIP: 107-003-69-08
REGON: 364630578
KRS: 0000620764

Polija

Gdynia
ul. Hutnicza 11
81-061 Gdynia
Tel: +48 58 380 03 83
Tel: +48 58 380 03 83
gdynia@autokada.pl

Polija

Radom
ul. Wierzbicka 99C
26-600 Radom
Tel: +48 48 307 07 60
Tel: +48 48 307 02 80
radom@autokada.pl

Polija

Wrocław
Psary, ul. Główna 60
51-180 Wrocław (Hala E2)
Tel.: +48 71 308 98 76
 wroclaw@autokada.pl

Norvēģija

Norvēģija
Trondheim
Østre Rosten 84 G
NO-7075 Tiller
Tel.: +47 450 60 700
post@autokada.no

Somija

Somija
Antaksentie 4 A
01510  Vantaa, Finland
Tel: +358 40 6852044
Tel: +358 40 6862044
varaosat@autokada.fi

Sadarbības partneri Latvijā

Valmiera

AK 12 SIA
Valmiera, Kocēnu pag. LV-4220
Tālrunis: +371 29413077
veikals@riepueksperts.lv

Cēsis

AK 12 SIA
Cēsis, Lapsu 17, LV-4101
Tālrunis: +371 64107118
cesis@riepueksperts.lv

AUTO KADA uzņēmumu karte

Rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
“AUTO KADA”

Reģ.Nr. LV40003275846
Banka: SEB Banka”, SWIFT kods: UNLALV2X 
Konta numurs: LV18UNLA0050016031717

Juridiskā adrese: Kaibalas iela 16, Rīga, LV-1035

Pasta adrese: Kaibalas iela 16, Rīga, LV-1035

Valdes loceklis:
Jānis Ozoliņš

Uzņēmums AUTOKADA nodarbojas ar kravas automašīnu, autobusu un piekabju rezerves daļu un aprīkojuma tirdzniecību