Jaunumi

2017.04.30

AUTO KADA aizvada klientu dienu

Šī gada 20. aprīlī, skaistā un saulainā ceturtdienā, AUTO KADA centrālajā mītnē norisinājās vērienīgs, nebijis pasākums – “AUTO KADA klientu diena”, kuras laikā apmeklētājiem bija iespēja ne vien vērot, bet arī piedalīties dažādās AUTO KADA organizētās aktivitātēs. "Klientu dienas" ietvaros tika prezentēta WABCO “Inteliģentā piekabe”, kura demonstrē visjaunākās moderno tehnoloģiju iespējas kravas automobiļiem. Tāpat pasākuma laikā apmeklētājus par jaunumiem un aktualitātēm informēja arī citi ražotāji – Dinex, Febi, Fleetguard, Fritec. Sadarbībā ar Diesel Technic, apmeklētājiem bija iespēja baudīt siltu grilēto ēdienu maltīti. Labākajās AUTO KADA tradīcijās, nebija aizmirsts arī par dažādiem interesantiem un noderīgiem suvenīriem, ko bija iespēja iegūt ikvienam, lielam vai mazam, apmeklētājam. Ne velti vislielāko atzinību izpelnījās AUTO KADA sarūpētā atrakcija - laimes rats.

Tāpat AUTO KADA bija parūpējusies par daudzveidīgu sporta automobiļu ekspozīciju, kā arī visas dienas laikā bija iespēja aplūkot unikālu retro ugunsdzēsēju automobīli – leģendāro Ford Vairogs. Būtiski atzīmēt, ka Ford-Vairogs bija automobiļu fabrika Rīgā, kas laika posmā no 1937. gada septembra līdz 1940. gadam ražoja automobiļus pēc Ford licenzes.

AUTO KADA pasākuma īpaši gaidītie viesi bija HK Kurbads, kuri dramatiskā finālspēļu sērijas cīņā šogad beidzot kļuvuši par Latvijas hokeja čempioniem. HK Kurbads pasākumā viesojās, lai izteiktu lielu pateicību par sniegto atbalstu un parādītu kopīgiem spēkiem pelnīto kausu, kuru rokās turēt bija iespēja ikvienam interesentam.

Kopumā pasākums izdevās lielisks, manuprāt, atbilstošs tieši mūsu tirgus prasībām- ātri un efektīvi pasniedzot klientiem informāciju. Organizācija bija profesionāla, un priecē, ka arī laika apstākļi bija labvēlīgi. To visu  varējām panākt, iepriekš nopietni gatavojoties un intensīvi strādājot,” komentē WABCO pārstāvis Raimonds Toms. Ar pozitīvu pieredzi dalās arī Dinex pārstāvis, Aivis Grotuzis: “Mums arī bija prieks piedalīties AUTO KADA klientu dienā. Ar mūsu stenda apmeklējumu esam apmierināti, apmeklētāji bija aktīvi, izrādīja interesi par mūsu produkciju, un tas priecē. Kopumā pasākums ļoti patika un bija interesanti – malači!

Esam gandarīti par aizvadīto pasākumu, un sakām paldies saviem klientiem un sadarbības partneriem par izrādīto interesi pasākuma laikā! Ceram "AUTO KADA klientu dienas" ieviest kā ikgadēju uzņēmuma tradīciju un turpmāk pulcēt pasākuma dalībniekus, apmeklētājus un ražotājus, vēl kuplākā skaitā.

Atpakaļ